Стенди для початкової школи


Стенди для початкової школи

Стенди для початкової школи в Харкові

Першим закладом, який зустрічає малюків після дитсадочка — школа. Тому саме на вчителів покладене важливе завдання – зробити перехід у шкільне життя для вчорашніх дошкільнят легким та плавним. Швидко адаптуватися діткам до нового приміщення допоможуть яскраві та пізнавальні шкільні стенди для початкових класів.

Яку функцію виконують стенди для почтакової школи в класі?

Початкова школа поєдную не лише виховання та навчання, а і гру. Тому інформація, розміщена на стенді, також повинна мати перелічені елементи. Барвисті кольори, зображення героїв казок, персонажів мультфільмів, рослин, тварин, пір року – усе це буде цікавити малечу.

Уміння писати, читати, рахувати належать до базових навичок, яких повинен навчити вчитель молодших класів. Але на допомогу останнім можна залучити комплект стендів для початкової школи. Візуально подана та яскраво оформлена інформація сприятиме швидшому засвоєнню учбового матеріалу та полегшить звикання до нових умов навчання. Головна функція стендів – організація навчального процесу в такій формі, аби малюкам було цікаво отримувати знання.

Яку інформацію може містити комплект стендів для початкової школи?

Інформація на стенді має допомагати маленьким школярам розвиватися. Наповнення може стосуватися таких тем:

 • як сидіти за партою;
 • пиши правильно;
 • з’єднання літер;
 • алфавіт;
 • частини мови;
 • голосні та приголосні;
 • сьогодні на уроці;
 • наші іменинники;
 • цифри прописом;
 • вчимося рахувати.

Стенди «Початкова школа» – це не лише прикраса для шкільного кабінету, а й корисні поради та навички для малюків. Алфавіт чи таблиця множення є базовим матеріалом, що знадобиться школяру й у середній школі. Наповнення стенду можна змінювати відповідно до теми уроку, пори року або навчального плану.

Що пропонує компанія Айстенд?

Скористатися унікальною можливістю – придбати стенди для початкової школи недорого – пропонує сайт istend.com.ua. Такі інформаційні помічники є незамінними для шкільних кабінетів. Призначення стенду для першокласника залежить від його наповнення. Проста та доступна форма подання інформації, яскраве оформлення стендів для початкових класів, наявність корисних порад допоможуть малюкам у засвоєнні матеріалу. Додаткова функція стенду – використання в якості дошки для оголошення чи дошки пошани.

На сайті представлені стенди та комплекти стендів. Відрізняються вони за наповненням, оформленням, тематикою та вартістю. Інтерактивні чи розвиваючі, комплект чи один стенд – клієнт обирає продукт за власним смаком. Якщо є конкретні побажання щодо наповнення чи оформлення стенду, сайт istend.com.ua пропонує скористатися послугою «Виготовлення за індивідуальним замовленням»

Виготовлення за індивідуальним замовленням

 1. розробка індивідуального дизайну;
 2. узгодження необхідних розмірів;
 3. підбір матеріалу для основи (ДВП чи ПВХ);
 4. узгодження макету стенду (зміст, колір, розташування окремих частин), його загального виду (фігурний чи прямокутний).

Після виконання всіх етапів щодо збору даних від клієнта, починається виготовлення продукту.

Які переваги надає istend.com.ua?

Незалежно від варіанту оформлення або матеріалу виготовлення стенду (комплекту стендів), кожен клієнт інтернет-магазину отримує:

 • якісне обслуговування: прийом замовлень через корзину сайту istend.com.ua цілодобово та без вихідних, швидку обробку;
 • прийнятну вартість;
 • виготовлення інформаційного виробу за тиждень;
 • упаковку товару стрейч-плівкою та гофрокартоном;
 • комплект швидкого монтажу для кріплення стенду;
 • швидку та якісну доставку (на території України);
 • доставку замовлення за кошти компанії, якщо його вартість більша за 1500 грн;
 • можливість обміну чи повернення товару впродовж 14 днів;
 • гарантію на продукцію 1 рік.

Додаткова послуга, яку надає компанія – ламінація виробу. Завдяки чому зображення (фото) на стенді захищається від руйнівного впливу сонячних променів. Покриття захисною плівкою збереже стенд яскравим на довгий час. Для виготовлення стендів використовуються лише якісні матеріали: ПВХ преміум класу та високоякісні фарби для друку. Компанія розташована у м. Харків.

Стенди для оформлення кабінету початкової школи – це необхідний атрибут, що потрібен для розвитку та адаптації малечі до нових умов, до навчального процесу першокласника.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 65 (всього 6 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для початкової школи с изменениями?

Да. Стенди для початкової школи можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для початкової школи по перечислению?

Да. Стенди для початкової школи, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для початкової школи?

Стенди для початкової школи делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для початкової школи к стене?

Стенди для початкової школи крепятся к стене на дюбеле и саморезе.