Магнітний стенд для дитячого садка.


Один з універсальних методів розміщення інформації на дошці - це магнітні стенди, на яких можна розташовувати різного роду повідомлення.

Особливості магнітних стендів

Завдяки магнітній основі, Ви зможете розташовувати на дошці папір будь-якого формату і в будь-якому положенні.

Так само магнітні стенди дуже корисні в якості розвиваючих інструментів для дітей, за допомогою яких учні можуть інтерактивно розвиватися, переміщаючи інформацію на магнітній дошці. Завдяки переміщенню, діти швидше запам'ятовують інформацію.

Магнітні стенди активно використовуються в навчальних закладах, а так само в різних організаціях для навчання персоналу.

Що ви отримуєте, замовивши магнітний стенд

Замовивши магнітний стенд в компанії "iStend", ви отримуєте унікальну дошку для багатофункціонального розміщення інформації, зроблену з високоякісного матеріалу, безпечного для користування дітьми. Такий стенд гармонійно впишеться в Ваш інтер'єр і стане справжнім помічником для розвитку Ваших дітей.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Магнітний стенд для дитячого садка. с изменениями?

Да. Магнітний стенд для дитячого садка. можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Магнітний стенд для дитячого садка. по перечислению?

Да. Магнітний стенд для дитячого садка., можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Магнітний стенд для дитячого садка.?

Магнітний стенд для дитячого садка. делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Магнітний стенд для дитячого садка. к стене?

Магнітний стенд для дитячого садка. крепятся к стене на дюбеле и саморезе.