Магнітний стенд для дитячого садка.


Один з універсальних методів розміщення інформації на дошці - це магнітні стенди, на яких можна розташовувати різного роду повідомлення.

Особливості магнітних стендів

Завдяки магнітній основі, Ви зможете розташовувати на дошці папір будь-якого формату і в будь-якому положенні.

Так само магнітні стенди дуже корисні в якості розвиваючих інструментів для дітей, за допомогою яких учні можуть інтерактивно розвиватися, переміщаючи інформацію на магнітній дошці. Завдяки переміщенню, діти швидше запам'ятовують інформацію.

Магнітні стенди активно використовуються в навчальних закладах, а так само в різних організаціях для навчання персоналу.

Що ви отримуєте, замовивши магнітний стенд

Замовивши магнітний стенд в компанії "iStend", ви отримуєте унікальну дошку для багатофункціонального розміщення інформації, зроблену з високоякісного матеріалу, безпечного для користування дітьми. Такий стенд гармонійно впишеться в Ваш інтер'єр і стане справжнім помічником для розвитку Ваших дітей.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Магнітний стенд для дитячого садка. із змінами?

Так. Магнітний стенд для дитячого садка. можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Магнітний стенд для дитячого садка. по перерахуванню?

Так. Магнітний стенд для дитячого садка., можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Магнітний стенд для дитячого садка.?

Магнітний стенд для дитячого садка. робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Магнітний стенд для дитячого садка. до стіни?

Магнітний стенд для дитячого садка. кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.