Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи


Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи

Календар спостереження за природою

У дитячому садку малеча не тільки грається та ходить на прогулянки, а ще й навчається. Важливим елементом освітнього процесу є спостереження за навколишнім середовищем. Діти віком від трьох років вже починають розуміти, чим весна відрізняється від зими, сніг від дощу, тобто в них формуються перші уявлення про довкілля. На цьому етапі необхідно сформувати позитивне ставлення до навколишнього середовища та закріпляти здобуті знання. Це можна легко зробити, коли у дитячому садочку висить календар природи, на якому розміщена нескладна інформація про довкілля. Якщо такий стенд зробити яскравим, то дитина буде постійно звертати на нього увагу, а як наслідок, запам’ятовувати інформацію, що на ньому зображена. Зазвичай на календарях природи текстова інформація подана графічно для кращого сприймання, а увагу пригортають яскраві малюнки знайомих природних явищ, рослин та тварин. Повісити такий календар краще у куточку живої природи, якщо він є у ДНЗ, або розташувати у будь-якому видному місці, не дуже високо. Додамо, що особливу увагу варто звернути на шрифти та кольори – вони повинні бути яскравими та добре зрозумілими.

Календар природи для дитячого садка купити Ви можете вже зараз

Що для цього потрібно?

  1. Натиснути кнопку «купити» або «передзвоніть мені»;
  2. Відповісти на дзвінок менеджера та зробити замовлення;
  3. Сплатити найприємнішу ціну;
  4. Забрати товар на пошті або у нашому офісі;

Календар природи в дитячий сад купити Ви можете у нашому магазині, обравши будь-який товар, що Вам сподобався. Також можна внести в нього свої корективи, змінивши шрифт, колір, розмір. Окрім цього, ми можемо зробити макет за Вашим замовленням із нуля та дати безкоштовну консультацію, якщо Ви ще не встигли визначитися. Після того, як наші дизайнери роблять макет, Ви отримуєте його на електронну скриньку та маєте змогу внести будь-які зміни. Наша команда звикла працювати швидко та професіонально, тому Вам не доведеться довго чекати, нервувати, а головне – переплачувати. Попіклуйтесь про своїх дітей та не відкладайте можливість купити календар природи для дитячого садка на потім.

Календар спостережень за погодою та явищами природи

У групах підготовки до школи діти розуміють більш складні явища і мають уявлення про такі поняття як температура, час, вологість. Для того, аби слідкувати за природою, в старших групах дитячого садка вішають календарі погоди для дітей. Він може бути на один окремий місяць чи сезон. На такому календарі діти разом з вихователем роблять позначки свят, днів тижня, природних явищ. Для зручності на них розміщена стандартна інформація про природу, яка вже відома дошкільнятам, наприклад, показано як рухається час, сезони, пори року. Але також на календарі є спеціальні кишеньки, в котрих діти роблять позначки чи малюнки. Разом із вихователями діти старших груп у спеціальних клітинках можуть записати свої спостереження чи намалювати. Як правило, календар погоди має клітинки для кожного виду інформації: число, місяць, рік, температура.

Навіщо потрібен календар спостережень за погодою?

  • формування у дитини позитивного ставлення до природи;
  • підвищення рівня знань;
  • виховання у дитини самодисципліни;
  • розвиток установлення причинно-наслідкових взаємозв’язків;
  • можливість поєднання теоретичних знань та власних спостережень.

Починати роботу з календарем природи можна, починаючи з дітьми віком від трьох років. Спочатку на календарі можна позначати найпростіші явища - опади, сезон, число. Діти старшого віку можуть працювати із більш складними поняттями, наприклад, графіком температури.

Календар погоди для дитячого садка купити краще за все в компанії «Istend», адже ми знаємо про них все! Вам сподобається якість нашої продукції, а спілкування з нашими менеджерами принесе багато задоволення. За 12 років роботи наша компанія зібрала команду справжніх професіоналів, які роблять насправді першокласні товари. У нас є власне виробництво, на якому використовується нові технології та матеріали високої якості. Наші товари користуються популярністю по всій Україні, тому ми робимо доставку в будь-яке місто.


Порівняння товарів (0)



Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи с изменениями?

Да. Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи по перечислению?

Да. Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи?

Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи к стене?

Стенди Календарі спостережень за погодою та явищами природи крепятся к стене на дюбеле и саморезе.