Стенд для кабінету біології


Стенд для кабінету біології

Стенди для кабінету біології

У будь-якій школі слід приділити особливу увагу оформленню кабінету біології. Адже вивчення структури живих організмів неможливе без наочних матеріалів – малюнків та таблиць, на яких буде зображено, як влаштований мікроорганізм, рослина або тварина. Для цього в кабінетах біології розміщуються стенди або таблиці для кожної окремої теми. Якщо вони є, то вчитель може відразу показати всьому класу, де розташований певний орган або як влаштований той чи інший організм.Наразі у більшості українських шкіл інформаційні стенди з біології залишилися ще з радянських часів. Вони представляють собою старенькі картонні таблички, на яких вже погано видно чорнила.

Такий навчальний інвентар не сприяє доброму засвоєнню інформації, адже на них школярам просто неприємно дивитися. Через стрімкий розвиток техніки сучасна дитина вже давно звикла бачити світ яскравими, таким, яким показують його на екранах комп’ютерів та гаджетів, але не на сірих старих таблицях. Окрім цього, вчені довели, що більша частина світу – візуали, тобто люди, які звикли краще засвоювати інформацію саме через зір. Тому наразі використання інформаційних стендів з біології є необхідним для кожної школи, що зацікавлена у ефективності навчального процесу.

Пластикові стенди для кабінету біології ми радимо замовляти саме у нас. Ми пропонуємо комплекти стендів із ботаніки, зоології, анатомії, а також правила техніки безпеки у кабінеті біології, що є важливою частиною навчання. Окрім цього, в нас Ви можете замовити портрети відомих біологів.

Оформлення кабінету біології в школі

Зауважимо, що перед тим, як розміщувати стенд, варто поміркувати про місце, на якому він буде знаходитись. Інформаційні стенди з біології, на яких розміщена найважливіша інформація, краще вішати на видне місце, наприклад, над дошкою, портрети вчених, - на задню стіну кабінету, щоб учні не відволікалися, а різноманітні таблиці вчителі зазвичай достають під час вивчення певної теми. Шрифт на стендах має бути не занадто дрібним, аби інформація завжди була на очах учнів та засвоювалася ще і на рівні підсвідомості.

Стенди для оформлення кабінету біології

Ми радимо купити комплект стендів для кабінету біології саме в нас, адже ми маємо досвід та відповідальні за свою роботу. Наші дизайнери неодноразово малювали таблиці та плакати з біології, тому ми добре знаємося на цій темі. Але Ви самі можете обрати , яким буде, шрифт, колір, розмір, основний матеріал, з якого буде зроблений стенд. Якщо Ви не дуже розумієтеся в цьому, або ще не визначилися із окремими моментами, то наші спеціалісти допоможуть Вам цьому питанні та створять найкращі стенди для школи із біології, які зроблять засвоєння матеріалу більш ефективним, а вчителям значно полегшать роботу.

Етапи виготовлення стендів

Отже, процес створення стендів з біології відбувається наступними чином:

  • Ви обговорюєте майбутній стенд із менеджером, який відповідає на всі Ваші запитання, визначаєтеся із сумою замовлення та дедлайном;
  • наші дизайнери роблять макет, враховуючи усі Ваші побажання;
  • ми відправляємо Вам намальований макет, в який Ви можете внести корективи;
  • Ви забираєте стенд через поштове відділення або у нашому офісі;
  • Ви залишаєтеся задоволеними та, якщо забажаєте, можете написати відгук на нашому сайті.

До речі, купити стенди з біології в нашому інтернет-магазині Ви можете за найнижчими цінами. Адже наша компанія має власне виробництво, де працює команда, в якій зараз задіяно більше ніж 30 професіоналів. Ми контролюємо увесь процес створення та технічну обробку нашої продукції. Натеперешній час ми виробили більш ніж 100 макетів шкільних стендів із біології. І ця цифра кожну годину тільки збільшується! У процесі виробництва наша компанія використовує сучасне обладнання – нові високоякісні принтери та тільки екологічні матеріали, що є безпечними для людини і навколишнього довкілля.

Що Ви отрумуєте замовляючи стенди у компанії iStend?

Ми працюємо по всій Україні та робимо доставку товару у будь-яке місто максимум через 10 днів. Ми цінуємо кожного нашого клієнта та даємо гарантію на власну продукцію. Наші стенди з біології прослужать для Вас не один рік. А якщо стенд забруднився, то Ви з легкістю зможете протерти його ганчіркою та він знову буде новенькими.

Отже, навіщо чекати? Зробіть навчальний процес більш яскравим, замовляйте нові стенди прямо зараз.Для цього потрібно лише обрати потрібний товар на сайті та натиснути кнопку «купити» або «передзвоніть мені», після цього наші менеджери зв’яжуться з Вами та нададуть повноцінну консультацію. Ми впевнені в якості наших послуг, тому гарантуємо, що і Ви, і школярізалишитеся задоволеними.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 23 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Стенд для кабінету біології із змінами?

Так. Стенд для кабінету біології можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Стенд для кабінету біології по перерахуванню?

Так. Стенд для кабінету біології, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Стенд для кабінету біології?

Стенд для кабінету біології робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Стенд для кабінету біології до стіни?

Стенд для кабінету біології кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.