Плакати роби уроки сам Україна


Компанія iStend займається розробкою унікальних плакатів "Роби уроки сам". Професійні дизайнери нашої компанії займаються розробкою унікального дизайну для категорії цих плакатів, що їх робить єдиними в своєму роді у всій Україні.

Дана категорія плакатів дуже популярна, так як корисна для самостійного навчання школярів, що і є головним завданням учнів протягом усього навчання, а так само служить відмінним помічником для вчителів і дітей.

Виготовляються плакати з високоякісного паперу, тому вони є міцними і безпечними для користування дітьми. Не дивлячись на це, ціни на унікальні плакати є доступними. Ви можете самостійно вибирати розмір і колір плакатів.

Плакати "Вчимося самостійно" роблять процес навчання школярів цікавим та інформативним

У нас в асортименті Ви зможете придбати в Україні універсальний плакат з математики та української мови для 1-2 класу, на якому зображені основні і найважливіші правила по цим двом предметам.

Так само в наявності є плакат з англійської мови "Роби уроки сам", на якому зображені правила вживання мов в різних часах. Інформація розташована дуже зручно і яскраво, що робить її легкою для запам'ятовування. Дані плакати виготовлені педагогами з урахуванням віку дітей, для яких вони розроблялися.

Для юних дослідників у галузі біології, ми розробили плакат для самонавчання з біології, на якому схематично зображено царство рослин, царство грибів, рослинна клітина і тваринна клітина.

Кожен плакат виконаний в лаконічному стилі професійними співробітниками починаючи від ідейних дизайнерів, закінчуючи працівниками на виробництві, тому після покупки плакатів з розділу "Роби уроки сам" батьки і вчителі помічають, що діти з новим завзяттям і легкістю вивчають предмети.

Якщо ви перебуваєте в пошуку помічника для навчання ваших дітей, після придбання яких дитина знайде нову мотивацію до навчання, то рекомендуємо прямо зараз замовити у нас плакати або ж зв'язатися з нами по одному з номером телефонів, який вказаний на сторінці контакти.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Плакати роби уроки сам Україна із змінами?

Так. Плакати роби уроки сам Україна можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Плакати роби уроки сам Україна по перерахуванню?

Так. Плакати роби уроки сам Україна, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Плакати роби уроки сам Україна?

Плакати роби уроки сам Україна робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Плакати роби уроки сам Україна до стіни?

Плакати роби уроки сам Україна кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.