Плакати роби уроки сам Україна


Компанія iStend займається розробкою унікальних плакатів "Роби уроки сам". Професійні дизайнери нашої компанії займаються розробкою унікального дизайну для категорії цих плакатів, що їх робить єдиними в своєму роді у всій Україні.

Дана категорія плакатів дуже популярна, так як корисна для самостійного навчання школярів, що і є головним завданням учнів протягом усього навчання, а так само служить відмінним помічником для вчителів і дітей.

Виготовляються плакати з високоякісного паперу, тому вони є міцними і безпечними для користування дітьми. Не дивлячись на це, ціни на унікальні плакати є доступними. Ви можете самостійно вибирати розмір і колір плакатів.

Плакати "Вчимося самостійно" роблять процес навчання школярів цікавим та інформативним

У нас в асортименті Ви зможете придбати в Україні універсальний плакат з математики та української мови для 1-2 класу, на якому зображені основні і найважливіші правила по цим двом предметам.

Так само в наявності є плакат з англійської мови "Роби уроки сам", на якому зображені правила вживання мов в різних часах. Інформація розташована дуже зручно і яскраво, що робить її легкою для запам'ятовування. Дані плакати виготовлені педагогами з урахуванням віку дітей, для яких вони розроблялися.

Для юних дослідників у галузі біології, ми розробили плакат для самонавчання з біології, на якому схематично зображено царство рослин, царство грибів, рослинна клітина і тваринна клітина.

Кожен плакат виконаний в лаконічному стилі професійними співробітниками починаючи від ідейних дизайнерів, закінчуючи працівниками на виробництві, тому після покупки плакатів з розділу "Роби уроки сам" батьки і вчителі помічають, що діти з новим завзяттям і легкістю вивчають предмети.

Якщо ви перебуваєте в пошуку помічника для навчання ваших дітей, після придбання яких дитина знайде нову мотивацію до навчання, то рекомендуємо прямо зараз замовити у нас плакати або ж зв'язатися з нами по одному з номером телефонів, який вказаний на сторінці контакти.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Плакати роби уроки сам Україна с изменениями?

Да. Плакати роби уроки сам Україна можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Плакати роби уроки сам Україна по перечислению?

Да. Плакати роби уроки сам Україна, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Плакати роби уроки сам Україна?

Плакати роби уроки сам Україна делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Плакати роби уроки сам Україна к стене?

Плакати роби уроки сам Україна крепятся к стене на дюбеле и саморезе.