Стенди для шкільної бібліотеки


Стенди для шкільної бібліотеки

Оформлення бібліотеки

Шкільна бібліотека – місце, яке повинно надихати учнів до читання, а також виховувати естетичний та художній смак. Атмосфера в бібліотеці завжди особлива: ніщо не відволікає та не заважає, проте оформлення зроблено таким чином, що школярам зручно знаходити потрібну інформацію, не виникає жодних складнощів. Стенди для шкільної бібліотеки – важливий елемент оформлення, який доповнює інтер’єр та служить засобом інформування. Окрім цього, інформаційні стенди для школи є своєрідною площадкою для розміщення необхідної документації, брошур, повідомлень.

Яка інформація може розміщуватися на стендах у бібліотеці?

 • правила поводження з книгою;
 • правила користування бібліотекою;
 • оголошення, новини бібліотеки, анонси заходів;
 • цитати про літературу;
 • портрети відомих письменників;
 • список боржників бібліотеки;
 • поради щодо роботи з науковою літературою;
 • літературні новинки та цікавинки;
 • права та обов’язки читачів.

Стенди для дитячої бібліотеки

Оформлення дитячої бібліотеки чи секції потребує особливої уваги. Адже маленькі читачі ще не знають деяких складних слів, які розуміють дорослі люди. Для них найкращий спосіб донесення інформації - картинка. Добре, якщо певні дії проілюстровані зображенням. Таким чином діти краще розуміють, що можна, а що не можна робити у бібліотеці, як потрібно себе поводити. Стенди для дитячої бібліотеки повинні бути яскравими, не містити великої кількості тексту, складних мовних конструкцій. Також не варто забувати, що діти не великого зросту, а отже, стенди не повинні висіти занадто високо.

Стенди для бібліотеки купити краще за все в компанії «Istend». Нашим клієнтам ми пропонуємо:

 1. Широкий асортимент: читацькі куточки, цитати, інформаційні стенди, стенди для сільської бібліотеки тощо.
 2. Помірковані ціни. За рахунок власного виробництва ми не завищуємо ціни на товари, окрім цього, у разі потреби допоможемо підібрати бюджетний варіант.
 3. Якісну продукцію. Стенди виготовляються на новому обладнанні, у роботі використовуються надійні та безпечні матеріали.
 4. Високий рівень обслуговування. Наші менеджери приємні у спілкуванні, нададуть необхідну вам інформацію, допоможуть підібрати найкращий варіант та оформити замовлення.
 5. Індивідуальний підхід до кожного замовлення. На нашому сайті ви можете обрати будь-який стенд та змінити його розмір, колір, текст. Також є можливість надіслати нам на електронну пошту власні картинки чи ескізи.
 6. Короткий термін виготовлення – до 7 робочих днів.
 7. Доставка поштою («Нова пошта», «УкрПошта», «Інтайм») у будь-яке місто України.
 8. Можливість побачити макети стендів і надіслати свої правки та виправлення, якщо вони з’являться.

Як відбувається процес виготовлення?

Спочатку наші дизайнери малюють макети, після узгодження клієнта ми розпочинаємо роботу та відправляємо макети у виготовлення. Основа, яка використовується для створення стендів – пластик (ПВХ) або ДВП (2, 3, 4 мм). Зауважимо, що ці матеріали характеризуються надійністю та міцністю, не дуже важкі, зручні для монтажу та транспортування. Додамо, що пластикові стенди для бібліотеки коштують трохи дорожче ніж стенди з ДВП. Проте якщо у вашому кабінеті є волога, пластик підійде більше. До основи клеїться плівка Оракал, що захищає стенди від пошкоджень. Зображення на плівці друкується на широкоформатних принтерах з використанням екосольвентних чорнил. Вони є безпечними для дітей та навколишнього середовища. До комплектів ми покладаємо цвяхи або саморізи, за допомогою яких можна легко повісити стенд на стіну. Усі стенди виготовляються на нашому власному виробництві, яке знаходиться в Харківській області.

Зробити яскраве оформлення шкільної бібліотеки вам допоможе компанія «Istend». Обирайте товари на нашому сайті та оформлюйте замовлення прямо зараз


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для шкільної бібліотеки с изменениями?

Да. Стенди для шкільної бібліотеки можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для шкільної бібліотеки по перечислению?

Да. Стенди для шкільної бібліотеки, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для шкільної бібліотеки?

Стенди для шкільної бібліотеки делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для шкільної бібліотеки к стене?

Стенди для шкільної бібліотеки крепятся к стене на дюбеле и саморезе.