Стенди з інформатики


Стенди з інформатики

Стенди в кабінет інформатики містять основні відомості щодо специфіки розвитку інформаційних технологій. Вони можуть бути корисними для учнів, їх батьків та відвідувачів школи. До них висуваються вимоги щодо корисності, цікавості та лаконічності інформації. Подібні конструкції можуть відрізнятися за своїми дизайнерськими особливостями, габаритами, формами, матеріалом виготовлення тощо. Компанія Istend пропонує сучасні стенди в кабінет інформатики за низькими цінами.

Основні різновиди стендів

Купити стенди з інформатики в нашій компанії можна в декількох основних варіантах:

 • малюнки та схеми основних елементів комп’ютера;
 • тематичні новини чи жарти;
 • новітні досягнення в сфері інформатики;
 • стенди з змінними кишенями форматів А3 та А4;
 • історія розвитку комп’ютерних технологій;
 • зображення видатних спеціалістів зі сфери інформатики;
 • правила техніки безпеки в процесі відвідуванні кабінету.

Існує також безліч інших варіантів оформлення стендів. Це досить відповідальна робота, яку варто замовляти тільки досвідченим спеціалістам нашої компанії. Ми здатні виконати роботу на найвищому рівні.

Правила оформлення стендів

При оформленні стендів в кабінет інформатики нашими спеціалістами враховуються такі основні особливості:

 1. Матеріал виготовлення. Можуть використовуватись метал, ДСП, скло, фанера. Найбільш доцільно купити пластикові стенди для кабінету інформатики. Вони характеризуються досить високою стійкістю до зовнішніх чинників, зручністю в експлуатації, екологічністю.
 2. Вік учнів. Стенди треба вибирати згідно з віком учнів: молодша, середня та старша школа. У відповідності до нього варіюються особливості подачі інформації: учням молодших класів буде важко сприймати безліч складних і незрозумілих термінів, а для старших учнів можна розкривати тему більш детально.
 3. Тематика. Варто підібрати найбільш цікаву та актуальну інформацію, що може привернути увагу читачів. Задля оформлення можливо використовувати спеціальні таблиці в кабінет інформатики, різноманітні графіки та схеми, виставки кращих учнівських творів.
 4. Фон. Для оформлення стендів використовуються фони, що відповідають загальному стилю кімнати. Завдяки різнокольоровим вініловим плівкам можна створити оригінальний та неповторний дизайн. Раціональний вибір фону допоможе кращому вивченню предмета.
 5. Габарити та форми. Можна купити стенди в кабінет інформатики різних габаритів і форм. Вони можуть бути великими, малими, розкладними, зі змінними кишеньками та ін. у відповідності до побажань клієнта.
 6. Фірма-виробник. Бажано замовити оформлення стендів спеціалізованим компаніям, таким як Istend. Ми маємо великий досвід, штат кваліфікованих спеціалістів та солідну репутацію. Тому ми можемо гарантувати високу якість своєї продукції.

Переваги нашої компанії

Замовити стенди з інформатики доцільно саме нашим спеціалістам через багато причин:

 1. Ми працюємо відповідно до міжнародних норм якості і маємо усі необхідні сертифікати та документацію.
 2. Виготовлення стенду продовжується не більше тижня з моменту оформлення заявки.
 3. Нами використовується найбільш якісний та екологічний пластик.
 4. Компанія виготовляє довговічну продукцію, що може витримувати складні умови експлуатації.
 5. Пропонуємо клієнтам найбільш широкий асортимент товарів, тому кожен зможе підібрати оптимальний для себе варіант.
 6. Наші стенди відрізняються естетичністю та продуманим дизайном, що привертає увагу учнів.
 7. Гарантується максимально швидке поставляння наших товарів по усій території України.
 8. Завдяки низькій вартості наша продукція користується попитом серед різних верств населення.

Якщо ви бажаєте купити стенди з інформатики, звертайтесь до наших послуг. Наші менеджери готові надати вам будь-яку необхідну інформацію щодо особливостей раціонального вибору, монтажу та експлуатації товару. З нашою допомогою ви зможете підібрати найбільш оптимальний для себе варіант.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди з інформатики с изменениями?

Да. Стенди з інформатики можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди з інформатики по перечислению?

Да. Стенди з інформатики, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди з інформатики?

Стенди з інформатики делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди з інформатики к стене?

Стенди з інформатики крепятся к стене на дюбеле и саморезе.