Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні


Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні

На уроках із захисту Вітчизни старшокласників готують до строкової військової служби. Звісно, що більшість хлопців не захочуть йти до армії та після школи вступлять до ВНЗ. Проте в умовах сучасної політичної ситуації знати, як захистити себе вкрай необхідно. Важливо, щоб майбутні чоловіки мали уяву про те, як діяти у надзвичайних ситуаціях, здійснювати першу допомогу, обеззброїти противника. Окрім цього, в юнаків виховують почуття патріотизму та любові до України, готовність захищати кордони в разі загрози суверенітету та цілісності держави.

Для того щоб уроки з ДПЮ проходили більш ефективно, у кабінеті, де проходять заняття, вішають стенди з навчальною інформацією. Наприклад, стенд на якому зображується певна зброя та розповідається, як правильно її застосовувати. Адже коли інформація перед очима, вона краще засвоюється.

Купити стенди «Цивільний захист» пропонуємо Вам у компанії «Istand»

Стенди для кабінету ДПЮ

 • склад Збройних сил України;
 • знаки розрізнення та зразки військової форми ЗСУ;
 • державна та військова символіка;
 • добовий наряд роти;
 • догляд за зброєю та її зберігання;
 • засоби та способи індивідуального захисту;
 • перша медична допомога;
 • вогнева підготовка;
 • етапи розвитку українського війська.

Перед тим як замовити стенд «Цивільний захист», радимо спочатку визначитеся з розмірами та місцем його розташування. Обирайте контрастний колір, щоб стенд виділявся на фоні стіни. А якщо ви вирішили розмістити на стенді власний текст, то будьте лаконічні, велика кількість текстової інформації важко сприймається. Використовуйте зрозумілі шрифти та яскраві картинки.

Чому саме компанія iStend?

 • у нас працює команда досвідчених дизайнерів, які малюють макети швидко та якісно;
 • ми маємо власне виробництво, тому повністю контролюємо процес створення та виготовлення стендів. Працюємо тільки з екологічно безпечними матеріалами (екосольвентні чорнила);
 • ми робимо доставку поштою в будь-яке місто України;
 • наші менеджери проконсультують Вас з будь-якого питання, а також врахують усі побажання;
 • у нашій компанії помірковані ціни;
 • рік гарантії;
 • при замовленні більше ніж на 1500 гривень ми робимо безкоштовну доставку.

Захист Вітчизни: стенди

Замовити стенди в кабінет «Захисту Вітчизни» можна на сайті або за вказаними телефонами. Для цього натисніть кнопку «Купити» або «Передзвоніть мені». Наші менеджери з вами зв’яжуться, а ви в телефонному режимі можете озвучити свої побажання, а також надіслати на пошту або вайбер власні ескізи. Після того як ви оформили замовлення, дизайнер 1-2 дні малює макети, які ми відправляємо Вам на утвердження. Якщо вас усе влаштовує, то ви сплачуєте суму повністю або частково (мінімальний внесок 100 гривень), а ми починаємо виготовлення. Також на цьому етапі Ви можете безкоштовно внести корективи. У такому разі ми робимо виправлення та знов відправляємо вам макети. Процес виготовлення триває до 7 робочих днів, але як правило ми робимо швидше. Коли стенди готові, ми відправляємо їх Вам поштою («Нова пошта», «УкрПошта» чи «Інтайм»). Також можна забрати стенди самим з офісу в Харкові або Чугуєві.

Стенди виготовляємо з преміум матеріалу (ПВХ пластик 4 мм) або економ (ДВП 2,5 мм). Ціна буде залежати від обраного матеріалу, а також від розмірів і форми стенду (прямокутний чи фігурний).

Стенди для кабінету «Захист Вітчизни» - невід’ємна частина навчального процесу. Нехай уроки проходять продуктивно та цікаво, а діти бачать на яскравих картинках про що йде мова. Якщо ви досі маєте сумніви щодо нашої компанії, то подивіться відгуки на сайті. Клієнти, які задоволені нашою роботою, надсилають фото та дякують за гарну якість.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні із змінами?

Так. Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні по перерахуванню?

Так. Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні?

Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні до стіни?

Пластикові стенди у кабінет Захист Вітчизні кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.