Стенди державна символіка України


Стенди державна символіка України

Державні символи України: стенди

Школярів потрібно з дитинства привчати любити свою країну, знати про її минуле та майбутнє. Для цього у шкільній програмі є такі предмети як: «Історія України», «Правознавство», «Я й Україна», «Захист Вітчизни». На уроках з цих предметів педагоги не тільки дають дітям суху інформацію, але й займаються з ними патріотичним вихованням. Для того, щоб зробити виховання більш ефективним на шкільні стіни прийнято вішати стенди для школи з державною символікою. Коли українські символи перед очима в дітлахів, вони підсвідомо запам’ятовують їх.

Стенди для школи: державна символіка України

На стендах з державною символікою України прийнято розташовувати державний прапор, гімн, герб, фотографію президента. Як правило такі стенди прикрашають класні кабінети, їх вішають на праву стіну, щоб кожен учень міг побачити. Також, якщо у навчальному закладі є стенди з державними символами України, то приміщення буде виглядати більш презентабельно в очах гостей, батьків, вищих інстанцій.

Мета розміщення стендів:

 • дати базові уявлення про державні символи України;
 • ознайомити дітей з ключовими моментами історії;
 • візуалізувати теоретичний матеріал.

Ми радимо замовляти такі стенди в нашій компанії, гарантуємо Вам якість та гарний дизайн, який привертає увагу, але у той самий час відрізняється строгістю в оформленні. Краще використовувати традиційні державні кольори: синій та жовтий. В якості фонового кольору зазвичай використовують білий, або будь-який інший світлий колір. Окрім державних символів на стенді можуть розміщуватися національні: колоски пшениці чи український віночок.

Компанія «Istand» вже 12 років займається виготовляє стенди «Державна символіка України». Ми пропонуємо Вам якісні матеріали: пластик (ПВХ) чи ДВП, екосольвентні чорнила, що довго зберігають колір та є безпечними для дітей.

Які ще переваги стендів від компанії «Istand»:

 1. рік гарантії;
 2. власне виробництво;
 3. виготовлення не більше ніж за 7 днів;
 4. доставка в будь-яке місто України;
 5. найнижчі ціни;
 6. професійні дизайнери;
 7. нове обладнання;
 8. безкоштовні консультаційні послуги.

Як ми працюємо?

Крок 1 – замовлення.

Продивіться товари на сайті, щоб зрозуміти, який стенд Ви бажаєте. Зв’яжіться з нашими менеджерами, натиснув на кнопку «Передзвоніть мені» або «Купити». На наших макетах Ви можете змінити колір, зображення або надіслати власний ескіз. Висловіть менеджеру всі свої побажання та зробіть замовлення.

Крок 2 – узгодження макету.

Після того, як Ви зробили замовлення, ми надсилаємо на електронну пошту або вайбер макети готового стенду на узгодження. На цьому етапі Ви маєте підтвердити, що Вас усе влаштовує і ми відправляємо макет у виготовлення. Якщо Вам щось не подобається, Ви безкоштовно можете внести корегування будь-якої складності: змінити шрифт, колір, надпис. Тоді ми вносимо у макет зміни та відсилаємо Вам його ще раз.

Крок 3 – отримання замовлення.

Як тільки Ви узгоджуєте макети, ми відсилаємо їх у виробництво. Виготовлення відбувається максимум на протязі 7 днів, але як правило, наші працівники роблять швидше. Після того як стенди виготовлені, ми відправляємо Вам його поштою («Нова пошта», «Укрпошта» чи «Ин Тайм»). Ви задоволені нашою роботою та можете залишити відгук на сайті, якщо забажаєте.

Не чекайте кращу годину, замовляйте нові яскраві стенди «Державні символи України» в нашому інтернет-магазині, вони стануть доброю прикрасою в будь- якому навчальному закладі. Наші стенди прослужать Вам не один рік, а діти виростуть справжніми патріотами.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 36 (всього 3 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди державна символіка України с изменениями?

Да. Стенди державна символіка України можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди державна символіка України по перечислению?

Да. Стенди державна символіка України, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди державна символіка України?

Стенди державна символіка України делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди державна символіка України к стене?

Стенди державна символіка України крепятся к стене на дюбеле и саморезе.