Стенди для кабінету хімії


Стенди для кабінету хімії

Стенди кабінет хімії

Хімія – це наука, що вивчає особливості хімічних елементів, їх сполучень та перетворень, в тому числі будову атома і молекули, основні метали та неметали, тверді, рідкі та газоподібні суміші тощо. Стенди для кабінету хімії допомагають підвищити ефективність вивчення цього предмету у школі (російською мовою – школе). Завдяки ним вчителі можуть краще проводити навчання, а учні – швидше запам’ятовувати нові дисципліни. Сучасні стенди, що містять найбільш важливу, цікаву та актуальну інформацію, однаково допомагають як молодшим учням, так і старшокласникам. Наша компанія Istend виготовлює широкий асортимент високоякісних та дешевих стендів для кабінету хімії.

Особливості оформлення стендів для кабінету хімії

Стенди для оформлення кабінету хімії виготовлюються нашими спеціалістами в декількох основних варіантах:

 • Техніка безпеки. Такі шкільні (школьные) стенди повинні нагадувати учням про можливу небезпеку під час лабораторних досліджень з агресивними хімічними реактивами.
 • Портрети визначних хіміків. Стенди з хімії можуть містити портрети діячів, що внесли видатний внесок в розвиток науки: Ломоносов, Менделєєв, Бутлєров та інші.
 • Плакати. Плакати для кабінету хімії можуть містити різноманітні елементи і константи, наприклад, таблиця (таблица) Менделєєва, розчинність кислот тощо.
 • Інформація для екзаменів. Такі стенди містять найбільш важливі формули для розрахунків, головні розрахункові алгоритми, приклади вирішення завдань тощо.

Спеціалісти нашої компанії виготовлюють стенди, що розрізняються за розміром, формою, кольоровою гамою і ціновою категорією. Вони повністю відповідають інтер’єру кабінету та адаптовані для вивчення школярами різного віку. Стенди і плакати з хімії, що виготовлюються нами, містять лаконічні тексти, головні хімічні константи та іншу корисну інформацію без зайвої «води». А завдяки різнобарвним малюнкам вивчення цієї складної і важливої науки стає справді цікавим.

Спеціалісти використовують для виготовлення стендів лише сучасні матеріали та безпечні компоненти з використанням інноваційних технологій. Стенди в кабінет хімії можуть містити спеціальні кишеньки для змінної інформації. Ми пропонуємо можливість виготовлення як найбільш поширених наборів (наборов), так і оригінальних моделей за індивідуальним замовленням клієнтів.

Основні переваги компанії Айстенд

Купити стенди для кабінету хімії (купить стенды для кабинета химии) вигідно саме у нас. До основних переваг співробітництва з нашою компанією відносяться:

 1. Висока кваліфікація спеціалістів. В нас працюють досвідчені та цілеспрямовані майстри, які використовують усю свою фантазію для виготовлення справді якісного товару.
 2. Гарантія якості. На усі наші вироби дається гарантія 1 рік.
 3. Широкий асортимент. Ми пропонуємо багато різних комплектів (комплектов), наприклад, «Помаранчевий», «Зелений», «Хімічний ряд», «Яскравий», у яких інформація подається учням доступно та цікаво.
 4. Оригінальний дизайн. Наші стенди відрізняються яскравим та незвичайним дизайном, який здатний зацікавити учнів до подальшого вивчення шкільних предметів, у тому числі хімії.
 5. Політика безпеки. Наша компанія гарантує, що відомості про наших клієнтів не будуть передані третім особам.
 6. Оплата та доставка. Ми гарантуємо швидку доставку товару різними регіонами України (Украины).
 7. Помірковані ціни (цены). Ми намагаємось вести максимально гнучку цінову політику. Для постійних клієнтів є різноманітні додаткові акції.

Якщо ви бажаєте купити таблиці з хімії, звертайтесь до нас. Наш магазин готовий запропонувати найбільш оптимальний для вас тип стенду та може надати професійні консультації щодо особливостей раціонального монтажу та експлуатації товару.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 26 (всього 3 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для кабінету хімії с изменениями?

Да. Стенди для кабінету хімії можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для кабінету хімії по перечислению?

Да. Стенди для кабінету хімії, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для кабінету хімії?

Стенди для кабінету хімії делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для кабінету хімії к стене?

Стенди для кабінету хімії крепятся к стене на дюбеле и саморезе.