Таблички для шкільних кабінетів


Таблички для шкільних кабінетів інформують про назву кабінету, а також слугують елементом декору. Оформлений за їх допомогою кабінет виглядає дуже солідно і відповідає загальному стилю школи. Виготовлення таких табличок є непростим завданням, де потрібно враховувати форму, розміри, шрифти, формат, додаткові ефекти. Компанія Istend виготовлює різноманітні таблички та стенди для шкільних кабінетів, що характеризуються високою якістю та поміркованими цінами.

Матеріали для виготовлення табличок

Таблички на шкільні кабінети можуть виготовлюватися з пластику та металу:

 • Пластик. Це матеріал, якому легко надати різноманітні форми. Завдяки великому вибору плівок можна виготовити табличку з ефектом металу, дерева, дзеркала тощо. Пластикову основу можна використовувати кілька разів: плівку можна швидко демонтувати і нанести нову з іншим текстом чи зображенням. Пластикова основа поступається за експлуатаційними характеристиками металевій, але і коштує дешевше.
 • Метал. Зазвичай для виготовлення таблиць використовуються нержавіюча сталь, латунь та алюміній. Металеві таблички на відміну від пластикових мають більшу довговічність та більш презентабельний зовнішній вигляд. До того ж, металеві вироби мають кращі антивандальні якості. Але і вартість металевих табличок більше, ніж у пластикових.

Методи виготовлення табличок

Табличка на двері класу українською мовою може бути виготовлена різними методами, серед яких виділяються:

 1. Хімічне гравіювання. Цей метод передбачає травлення металу за допомогою хімічних речовин. Використання хімічного гравіювання забезпечує табличкам довговічність, презентабельність та стійкість до зовнішніх факторів. Але і вартість виробу є досить високою.
 2. Повнокольоровий друк. Цей метод передбачає друк зображення на самоклеючій плівці Oracal, яка згодом наклеюється на основу з пластику. Технологія повнокольорового друку характеризується високою якістю зображень, універсальністю та ціновою доступністю.
 3. Аплікація. Цей метод передбачає вирізання букв та інших елементів з самоклеючих плівок на плоттері та наклеювання їх на основу з пластику чи металу. На відміну від повнокольорового друку аплікація не дозволяє передавати напівтони, але зображення виглядає більш яскравим та насиченим.
 4. Термодрук. Передбачається нанесення повнокольорового зображення на тонку металеву основу з використанням технології термопереносу. Завдяки термодруку можна виготовлювати повнокольорові металеві таблички високої якості з зображенням будь-якої складності.
 5. Metalphoto. Ця методика дозволяє наносити стійке чорно-біле зображення на анодовані алюмінієві пластинки. Отримане зображення буде мати високу стійкість до зовнішніх чинників. Метод Metalphoto забезпечує високий рівень деталізації зображення і дозволяє передавати різні напівтони.

Виготовлення табличок компанією Айстенд

Наші таблички на кабінети мають наступні переваги:

 1. Гарантія якості. У нас працює команда висококваліфікованих та досвідчених майстрів, які гарантують якість товару.
 2. Широкий асортимент. Ми можемо робити варіанти табличок з різними шрифтами, кольоровою гамою та розмірами. Це дозволяє виробляти таблички, що несхожі одна з одною.
 3. Великий вибір розмірів. Наші спеціалісти можуть виготовляти таблички різних розмірів. Наприклад, набір табличок «Сині» має розміри 30×10 см, а комплект «Прапор» – 32×12 см.
 4. Контроль якості на всіх етапах. Починаючи від виготовлення макету таблички і до вручення покупцеві, наша команда ретельно контролює якість товару. Це дозволяє гарантувати відсутність тріщин, сколів та інших дефектів.
 5. Індивідуальне замовлення. Для кожного клієнта ми індивідуально розроблюємо унікальний дизайн виробу, міняємо розмір, надписи та мову.
 6. Швидке виготовлення. Ми виготовлюємо табличку не пізніше ніж за 3 дні після ствердження макету.
 7. Поміркована ціна. Таблички на двері в школі, що виготовлює наша компанія, коштують недорого. До того ж, ми пропонуємо різноманітні акції та знижки. Так, комплект табличок «Сині» коштує всього 148 грн., а комплект кабінетних табличок «Дзеркало» – 740 грн.

Якщо ви бажаєте замовити табличку на двері і проконсультуватися відносно особливостей її раціонального вибору, звертайтеся до спеціалістів нашої компанії.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Таблички для шкільних кабінетів с изменениями?

Да. Таблички для шкільних кабінетів можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Таблички для шкільних кабінетів по перечислению?

Да. Таблички для шкільних кабінетів, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Таблички для шкільних кабінетів?

Таблички для шкільних кабінетів делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Таблички для шкільних кабінетів к стене?

Таблички для шкільних кабінетів крепятся к стене на дюбеле и саморезе.