Купити інформаційні стенди


Купити інформаційні стенди

Інформаційні стенди для школи

Стенди інформаційні - це конструкції, які використовуються для подачі різного роду інформації. Сфера застосування - дитячі сади, школи, вузи, різні компанії і підприємства. Вони розташовуються в тих місцях, де вони будуть найкраще видно відвідувачам. З їх допомогою можна максимально доступно роз'яснити ту чи іншу інформацію. Наша компанія Istend пропонує купити інформаційні стенди на вигідних умовах, а ціна інформаційного стенду помірна. Всі наші вироби характеризуються високою міцністю, надійністю, екологічністю і стійкістю до атмосферних опадів.

Що розміщується на інформаційному стенді?

Купити інформаційні стенди можна для різних цілей. На ньому можуть розміщуватися:

 • графік роботи закладу;
 • сертифікати і ліцензії;
 • інформація про компанію;
 • контакти фірми;
 • правила техніки безпеки;
 • плановані заходи;
 • поради щодо підготовки до іспитів та тестування;
 • дошка пошани з фотографіями;
 • методика проведення конференцій і зборів;
 • куточок пошани і ін.

Виготовлення інформаційних стендів

Зазвичай стенд виготовляється з ПВХ-пластика, що відрізняється високою міцністю, екологічністю і безпекою. Лицьова поверхня покривається вологостійкої самоклеющейся плівкою ORACAL. Поверх плівки розміщуються кишені для змінної інформації з ПЕТ-пластика або акрилу. Для різання виробів нами використовуються фрезерні верстати. Повнокольорове зображення наноситься на стенд за допомогою сучасного принтера із застосуванням безпечних екосольвентний чорнила. Застосування спеціального обладнання і висока кваліфікація наших фахівців дають можливість отримувати високоякісні вироби різних форм і розмірів, тому купити інформаційний стенд - це вигідне вкладення коштів.

Особливості оформлення інформаційних стендів

Якщо ви вирішили купити стенд інформаційний, зверніть увагу на специфіку його оформлення:

 1. Дизайн. Може бути як стандартним, так і оригінальним. Ми намагаємося оформляти дизайн стендів таким чином, щоб він відповідав призначенню виробу. Так, інформаційні стенди для школи містять відомості про кращих учнів, графіку занять, спортивних досягненнях і успіхах в навчанні. За погодженням із замовником можлива зміна дизайну.
 2. Кишені зі змінною інформацією. Формат у інформаційних кишень може бути різноманітним. Найбільш поширений формат А4, але можливе виготовлення кишень нестандартних форматів. Такі кишені повинні мати досить високим рівнем надійності.
 3. Кольорова гама. Можна купити стенд інформаційний, виконаний в різних кольорах. Існує можливість підібрати оформлення відповідно до оригінальним стилем компанії або з дизайном інтер'єру приміщення, де розміщується конструкція.
 4. Інформація. На стендах повинна розміщуватися інформація про компанію або навчальному закладі. Також можлива наявність різних логотипів і малюнків. У нижній частині розташовуються контактні дані: адресу, телефон, електронна пошта.
 5. Форма. Якщо ви хочете купити інформаційні стенди, ви можете вибрати як стандартну, так і нестандартну форму: прямокутну, круглу, у вигляді геометричних фігур, фігур тварин.
 6. Обрамление. Для обрамления информационного стенда может использоваться алюминиевый профиль (отличается высоким качеством) или рамка из ПВХ (бюджетный вариант). Рамка придаёт изделию дополнительную жёсткость и улучшает его внешний вид.
Якщо ви хочете купити інформаційний стенд і отримати безкоштовні консультації від професіоналів щодо особливостей його доцільного вибору, монтажу та експлуатації, звертайтеся до нас.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 39 (всього 4 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Купити інформаційні стенди с изменениями?

Да. Купити інформаційні стенди можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Купити інформаційні стенди по перечислению?

Да. Купити інформаційні стенди, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Купити інформаційні стенди?

Купити інформаційні стенди делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Купити інформаційні стенди к стене?

Купити інформаційні стенди крепятся к стене на дюбеле и саморезе.