Стенди в кабінет української мови та літератури


Стенди в кабінет української мови та літератури

Стенди в кабінет української мови та літератури

Використовуються у школі з метою доступного подання нових та вже вивчених матеріалів. Вони сприяють максимально ефективному засвоєнню учбового матеріалу різної складності. Такі стенди є незамінними помічниками вчителя. Компанія Istend пропонує замовити високоякісні стенди дешево та на вигідних умовах.

Особливості виготовлення стендів для кабінету українськії літератури

Виготовляють за урахуванням таких особливостей:

 • Матеріал. Стенди виготовляють з пластику, МДФ, щільного паперу, картону. До вибору матеріалу треба відноситись відповідально, адже це має безпосередній вплив на якість та термін придатності стенду.
 • Інформаційні кишеньки. Важливим елементом стендів з української літератури є спеціальні пластикові кишеньки, у яких розміщується важлива інформація. Стенди великого розміру повинні мати значну кількість таких кишеньок. Є можливість виготовити як традиційні кишеньки форматів А3 і А4, так і спеціальні індивідуальні варіанти.
 • Якість продукції. Уся продукція нашої компанії Istend має необхідні сертифікати якості. Вона характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, зручністю у використанні, екологічністю та безпечністю. Завдяки сучасному обладнанню ми маємо змогу виготовлювати стенди різних розмірів та форми.
 • Тип стенду. Шкільні стенди з української мови і літератури можуть буди настінними та напільними. Настінні конструкції фіксуються за допомогою металічних петель. Вони дозволяють розміщувати значну кількість інформації. Напільні моделі, що компонуються спеціальною підставкою, є більш мобільними.
 • Фірма-виробник. Варто звертатись тільки до перевірених виробників, до яких відноситься і наша компанія Istend. Ми працюємо на ринку з 2006 року і вже маємо солідну репутацію. Тому ми можемо гарантувати високу надійність та довговічність своєї продукції.

Специфіка оформлення стендів для кабінету української мови та літератури

Оформлення варто виконувати з урахуванням таких особливостей:

 1. При оформленні стендів необхідно продумати не тільки загальний зміст, але і структуру. Вони можуть бути призначені для учнів молодшої, середньої і старшої школи, а також для батьків учнів та відвідувачів навчального закладу.
 2. Варто, щоб назва стенду була написана максимально розбірливим почерком. Треба подавати інформацію чітко та доступно для читача. Необхідно уникати «води» у тексті, що заважає його сприйняттю.
 3. Стенди з української мови та літератури повинні включати в себе найбільш актуальну інформацію, наприклад, «Особливості правопису назв населених пунктів», «Префікси та суфікси», «Історія розвитку української літератури» тощо.
 4. Бажано оформлювати шкільний кабінет з використанням портретів видатних поетів, письменників, мовознавців: Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Володимир Сосюра, Василь Барка, Павло Житецький та ін.
 5. Стенди можна оформлювати статичними текстовими матеріалами чи змінною інформацією у кишеньках. Статичні конструкції використовуються для постійних текстів чи схем, а змінні дозволяють оперативно додавати найбільш корисну інформацію.

Переваги нашої компанії

Купити стенди для кабінету української мови та літератури бажано саме в нашій компанії. Це обумовлено такими нашими перевагами:

 • проведення робіт досвідченими та висококваліфікованими майстрами;
 • оформлення ексклюзивного дизайну за допомогою різноманітних стилів, шрифтів та кольорів;
 • використання найбільш сучасних матеріалів та обладнання;
 • швидке виготовлення стендів – до 7 днів;
 • великий асортимент моделей;
 • можливість відправки товару новою поштою по території України;
 • різноманітні акції;
 • оперативний зв'язок с менеджерами;
 • низька вартість замовлення.

Якщо вас цікавлять стенди для кабінету української літератури і літератури, звертайтесь до нашої компанії. Ми готові надати безкоштовні професійні консультації щодо можливостей їх раціонального вибору, монтажу та експлуатації.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 34 (всього 3 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди в кабінет української мови та літератури с изменениями?

Да. Стенди в кабінет української мови та літератури можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди в кабінет української мови та літератури по перечислению?

Да. Стенди в кабінет української мови та літератури, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди в кабінет української мови та літератури?

Стенди в кабінет української мови та літератури делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди в кабінет української мови та літератури к стене?

Стенди в кабінет української мови та літератури крепятся к стене на дюбеле и саморезе.