Стенди Батьківські куточки


Стенди Батьківські куточки

Куточок для батьків в ДОУ

Батькам дошкільнят надзвичайно важливо дізнаватися нову інформацію про події дитячого садочка. Про це треба потурбуватися вже зараз та обрати найкращий стенд, що буде містити свіжі та актуальні новини із життя дитячого садка. Такі стенди зараз розміщуються майже в усіх дитячих та навчальних закладах. Вони необхідні для того, щоб інформація про життя групи завжди була на виду та сприяла згуртованості у колективі. Ми з радістю можемо допомогти Вам у цьому питанні, створивши найліпший батьківський куточок в дитячий сад.

Підійти до вибору батьківського куточка слід серйозно, адже на стенд будуть дивитися і батьки, і вихователі, і діти.

При виборі стенду для батьків ми пропонуємо орієнтуватися на наступні критерії:

  1. тематика стенду та інформаційна складова;
  2. дизайн куточка для батьків;
  3. матеріали, що використовуються при виготовленні;
  4. розміри стенду.

Ми радимо замовляти такі куточки саме у нас, адже ми створюємо стенди для батьків в дитячий сад на власному виробництві, де вже більше 12 років працює команда спеціалістів. У процесі виготовлення використовуються екосольвентні чорнила, що є безпечними для дітей та не зашкоджують довкіллю. Всі стенди друкуються на сучасному обладнанні – нових, високоякісних принтерах.

Оформлення куточка для батьків в дитячому садку

Оформлення стенду для батьків в дитячому саду потребує комплексного підходу. Обираючи стенд, важливо визначитися з особливостями дизайну та розуміти, де він буде розміщуватися, щоб стенд вдало гармоніював з інтер’єром. Також відразу слід розуміти розміри стенду та кількість кишеньок, на яких буде розміщуватися інформація. Окрім цього, необхідно визначитися з побажаннями до оформлення батьківського куточка. Буде краще, якщо стенд пригортатиме увагу не тільки дорослих, а і дітей. На наших стендах ми використовуємо яскраві малюнки казкових персонажів, яких діти добре знають. Слід звернути увагу ще і на інформацію для батьківського куточка в дитячому садку. Адже зазвичай на стендах вже надруковані шаблонні заголовки, наприклад: «Все для Вас, батьки», «Життя нашої групи», «Все починається з малого» . Деякі стенди містять рубрики для зручності: «Оголошення», « Наші таланти», «Свята».

Звісно, що можна зробити куточок для батьків в дитячому саду і своїми руками, однак це забере багато часу та зусиль. В такому разі ви заощадите незначні кошти, але постраждає якість продукту.

Куточок для батьків в ДОУ найкраще розташовувати при вході в дитячий садок, у тамбурі, адже батьки зможуть одразу бачити, що новенького відбуватиметься у найближчий час. Але також його можна повісити і у груповій кімнаті, біля дверей, ще один варіант – у роздягальні, де батьки часто очікують на своїх малят.

Наразі наші куточки для батьків користуються попитом по всій Україні. Наші замовники – це мешканці Харкова, Києва, Запоріжжя, Чернівців тощо. За найнижчими цінами ми зробимо такий стенд для батьків в дитячий сад, який Ви забажаєте, та відправимо у Ваше місто. Довго чекати немає потреби.

У нас Ви маєте змогу замовити як стандартні куточки для батьків в дитячий сад, так і обрати дизайн та макет на свій смак. Сьогодні ми пропонуємо понад 100 варіантів розроблених макетів, але Ви можете корегувати інформацію, шрифт, колір, товщину основи. Наші спеціалісти нададуть індивідуальну консультацію та допоможуть Вам замовити найкращий батьківський куточок в дитячий сад.

Чому саме ми?

  • ми врахуємо всі побажання щодо оформлення куточка для батьків, зробимо стенд якісно, швидко та недорого;
  • ми маємо понад 12 років досвіду розробки та створення батьківських куточків в ДОУ;
  • ми використовуємо сучасні технології повнокольорового зображення та високоякісні екологічні матеріали;
  • ми відповідальні за свою роботу, адже контролюємо весь процес створення, виробництва та надаємо гарантію 1 рік;
  • ми дійсно зацікавленні у тому, аби куточок для батьків в дитячому саду прослугував довго, адже ми турбуємося про власне ім’я.
Не зволікайте, купити куточок для батьків в дитячий садок можна прямо зараз. Для цього необхідно лише натиснути кнопку «передзвоніть мені або купити » та взяти слухавку. Наш менеджер надасть повноцінну консультацію та відповість на всі Ваші запитання.

Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди Батьківські куточки с изменениями?

Да. Стенди Батьківські куточки можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди Батьківські куточки по перечислению?

Да. Стенди Батьківські куточки, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди Батьківські куточки?

Стенди Батьківські куточки делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди Батьківські куточки к стене?

Стенди Батьківські куточки крепятся к стене на дюбеле и саморезе.