Світлова конструкція-галочка "Я люблю Нижня Ланна"

Виробник: iStend
Модель: 3080
Наявність: На складі
Бонуси на рахунок в (грн)= 2077


Короткі характеристики
Основа АКП, акрил, металева опора, с/к плівка
Вид стенду Об'ємна галочка з серцем та надписом міста
Кріплення Кріпиться на п'єдесталі
Упаковка гофрокартон+стрейч-плівка обрешітка з дерев'янного бруса
Всі характеристики


Що включено у вартість конструкції у вигляді галочки з об'ємним серцем з підсвічуванням на подіумі:


У даному випадку у вартість проекту входить конструкція, яка складається з двох частин галочка з написом селища та об'ємним серцем, подіум. Подіум вкритий нержавіючим рифленим листом. Рифленим - для того, щоб хтось вирішить зробити пам'ятне фото не підсковзнувся. Нержавіючою - щоб прослужив довгий час і не піддався корозії.
Каркас подіуму передбачає розміщення в ньому шлакоблоків або бордюрних блоків, щоб не було можливості зрушити конструкцію, грає антивандальну роль.
Сама конструкція має внутрішнє підсвічування. Серце виконане з червоного акрилу. Усередині серця майстри компанії Istend використовували світлодіодні модулі червоного свічення. Це робиться для того, щоб червоний світився якомога яскравіше. Як підсвічування майстра компанії Istend використовували світлодіодні модулі. Постачальник надає гарантію на ці модулі 3 роки.


Які переваги композиції-галочка на подіумі з підсвіткою та серцем для села Нижня Ланна:


- Основною перевагою такої конструкції є швидке встановлення на місці. На відміну від конструкцій, що вкопуються, подіум не вимагає додаткової підготовки якщо поверхня рівна.
- Композиція у вигляді галочки із серцем виглядає дуже незвично і привертає до себе увагу мешканців та туристів.
- Світлодіоди, які застосовувалися, – це модулі яскравого світіння. Завдяки цьому таку конструкцію буде помітно і вдень, і вночі. Такого плану конструкції встановлюються для мешканців селища, мандрівників – як фотозона, місце зустрічі. З такою композицією чудовий настрій мешканців та туристів гарантовано.


Які матеріали застосовувалися для виготовлення світлової конструкції "Я люблю Нижня Ланна":

 
Як і було сказано вище, для виготовлення галочки та серця макетники компанії Istend, застосовували ПВХ 8мм, Акрил молочний 4 мм. Матеріал ПВХ завдяки своїй еластичності чудово підходить для виготовлення конструкцій будь-яких розмірів. Висота галочки трохи більше ніж 1,8 метра. Так само конструкція з підсвічуванням. Для підсвічування всередині конструкції було встановлено світлодіодне підсвічування. Таким чином біле тло не просвічується, а літери "Я Нижня Лана" у темний час доби підсвічуються.
Серце виготовлене з світлорозсіювального акрилу і ПВХ, так само має внутрішнє підсвічування.
Також основа де встановлювалася композиція - це подіум. Довжина подіуму у макетників Istend була 2,5 м. Подіум фанерований рифленим оцинкованим металом. Обтяження подіуму досягається за рахунок установки внутрішньо подіуму шлакоблоку або бордюрних блоків.


Чому Клієнт вирішив замовити конструкцію "Я люблю Нижня Ланна":


Виготовлення конструкції довелося до Новорічних свят, щоб порадувати мешканців селища Нижня Ланна, додати цікаве місце локації, клієнт вирішив зробити замовлення такої конструкції у вигляді галочки з підсвічуванням. Композиція у вигляді галочки, світлове червоне серце та назва села, подіум – все разом це велика цікава фотозона для всіх мешканців селища та туристів, яка безсумнівно підніме настрій та залишить яскраві спогади на довгі роки.


Основа стенду

Основа АКП, акрил, металева опора, с/к плівка

Прямокутний / фігурний

Вид стенду Об'ємна галочка з серцем та надписом міста

Комплектація

Кріплення Кріпиться на п'єдесталі
Упаковка гофрокартон+стрейч-плівка обрешітка з дерев'янного бруса
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Позвонить