Стенди для державної підсумкової атестації


Стенди для державної підсумкової атестації

Оформлення стендів атестація педагогічних працівників

Атестаційний куточок в школі оформлюється з використанням спеціальних стендів, у яких міститься необхідна інформація для атестації педагогічних працівників та основні відомості про методичну роботу. Їх головне призначення – інформування учнів та педагогів щодо особливостей здачі державних екзаменів та ЗНО. Наша компанія виготовлює стенди для атестаційних куточків на високому рівні з використанням якісних матеріалів та обладнання.

Особливості виготовлення стендів для атестації

Оформлення стенду для атестації педагогічних працівників відбувається за спеціальною технологією:

 • На пластикову основу наклеюється зображення, яке згодом вирізається по контуру.
 • Товщина пластику складає 4 мм – це преміум-основа для стенду. Такий пластик характеризується довговічністью, стійкістю до атмосферних осадків, поміркованою вартістю.
 • Для друку зображення використовується спеціальна самоклеюча плівка Oracal. Перевагами плівки Oracal є висока міцність, довговічність, термостійкість, антикорозійні характеристики, екологічність, забезпечення чіткого та реалістичного зображення.
 • Ми друкуємо стенди з використанням екосольвентних чорнил, які не розчиняються у воді, стійкі до зовнішніх факторів та є безпечними для оточуючого середовища і для людей.
 • Для друку стендів наша компанія використовує широкоформатні принтери. За допомогою цих принтерів можливе створення високоякісного повнокольорового зображення.
 • На фінальному етапі наші спеціалісти вклеюють кишеньки формату А4 та А5 для змінної інформації. Кількість кишеньок попередньо узгоджується з клієнтом.

В компанії організоване власне виробництво, що допомагає нам виготовити атестаційний куточок у школі будь якого розміру та матеріалу основи.

Де використовуються стенди для державної підсумкової атестації?

Стенд для державної підсумкової атестації може використовуватись в різних учбових закладах:

 1. загальноосвітні школи;
 2. школи-інтернати;
 3. профучилища;
 4. ліцеї;
 5. гімназії;
 6. технікуми;
 7. коледжі.

Чи можливе внесення змін до стендів?

Так можливо! Ви можете вносити зміни до стендів за такими параметрами:

 • розмір;
 • кольорова гама;
 • мова;
 • кількість та формат кишень;
 • зміст.

Стенд для атестації педагогічних працівників може містити унікальні малюнки (наприклад, «Україночка з віночком»), портрети видатних вчених, корисні тексти (наприклад, щодо техніки безпеки). За розмірами стенди можуть бути великими і маленькими, за кольоровою гамою – чорні, сірі, жовті, червоні, білі, блакитні тощо. Вони можуть мати оригінальне оформлення, наприклад, у вигляді книжки. Великий асортимент виробів дозволяє підібрати оптимальний варіант, що задовольнить побажання будь-якого клієнта.

Ми БЕЗКОШТОВНО виконуємо переклад стендів на українську/російську мову та доставку стендів, якщо їх вартість складає більш ніж 1500 грн.

Ваші переваги співпраці з компанією iStend

Серед основних переваг співробітництва з нашою компанією можна виділити:

 1. Штат кваліфікованих працівників. В нас працюють талановиті та досвідчені дизайнери, які завжди враховують побажання клієнтів та специфіку їх діяльності.
 2. Великий асортимент виробів. Ми пропонуємо великий вибір стендів, що розрізняються за своїми експлуатаційними показниками та цінами.
 3. Гарантія якості. Компанія iStend завжди дає гарантію якості на усі наші вироби.
 4. Сучасні матеріали та обладнання. Висока якість наших стендів обумовлена використанням преміум-пластику, сучасних екосольвентних чорнил та широкоформатних принтерів.
 5. Зручне кріплення стендів. Ми пропонуємо клієнтам спеціальні комплекти для швидкого кріплення чи двосторонній скотч, завдяки яким забезпечується швидкий монтаж стендів.
 6. Швидка доставка. Cпеціалісти готові своєчасно доставити стенд в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одеса тощо.
 7. Оперативний зв'язок з менеджерами. Ви можете швидко зв’язатися з нами за контактами, вказаними на сайті.
 8. Гнучка цінова політика. Товари за поміркованими цінами від 30 грн. Також ми пропонуємо різні акції та розіграші.

Якщо ви хочете оформити стенд для атестаційного куточку, звертайтесь до нас. Наші спеціалісти готові надати професійні консультації, що допоможуть вам зробити оптимальний вибір товару.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Стенди для державної підсумкової атестації із змінами?

Так. Стенди для державної підсумкової атестації можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Стенди для державної підсумкової атестації по перерахуванню?

Так. Стенди для державної підсумкової атестації, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Стенди для державної підсумкової атестації?

Стенди для державної підсумкової атестації робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Стенди для державної підсумкової атестації до стіни?

Стенди для державної підсумкової атестації кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.