Об'ємна світлова конструкція "Я люблю Ланна"

Виробник: iStend
Модель: 3079
Наявність: На складі
Бонуси на рахунок в (грн)= 2782


Короткі характеристики
Основа ПВХ, АКП, акрил, металева опора, с/к плівка
Вид стенду Об'ємні букви з об'ємним серцем на п'єдесталі
Кріплення Встановлюється на п'єдестал
Упаковка гофрокартон+стрейч-плівка обрешітка з дерев'янного бруса
Всі характеристики


Що включено у вартість об'ємних букв, серця з підсвіткою на подіумі:

У цьому випадку вартість проекту входить не тільки вартість об'ємних букв з підсвічуванням, але і не звичайний подіум з рифленого металу.

Об'ємні світлові (світиться лише лицьова частина) літери виконані з підсвічуванням із світлодіодних модулів яскравого світіння.

Об'ємне фігурне серце з підсвічуванням виготовлено з двох матеріалів: лицьова частина виготовлена ​​з червоного акрилу, а бічна частина з ПВХ, пофарбованого високоякісною емаллю.

Подіум встановлюється на заздалегідь підготовлену стяжку, армованою решіткою з арматури.

Монтаж конструкції проводиться шляхом складання конструкції, укладанням обтяжувачів в основу подіуму. Як обтяжувачі використовуються шлакоблок або бордюрні блоки.

Які переваги об'ємної композиції з підсвіткою для селища Ланна:

- Першою і основною перевагою, яка власне і ставилася «в основу», стала незвичайність композиції, яка полягає у великих розмірах, фігурні літери та серце, а так само яскравого підсвічування. Поєднання кольорів білий і червоний, які дизайнери компанії Istend, застосували для об'ємної світлової композиції, дуже контрастно виглядає як вдень, так і вночі.

- Світлодіоди, які застосовувалися, – це модулі яскравого світіння. Завдяки цьому таку конструкцію буде помітно і вночі. Такого плану конструкції встановлюються для мешканців селища, мандрівників – як фотозона, місце зустрічі. З такою композицією чудовий настрій мешканців та туристів гарантовано.

Які матеріали застосовувалися для виготовлення світлової конструкції "Я люблю Ланна":

Як і було сказано вище, для виготовлення літер та серця макетники компанії Smart Group, застосовували ПВХ 8мм, акрил молочний 4 мм. Хочеться зупинитись на матеріалі ПВХ, який макетники застосували для бічної частини літери. Матеріал ПВХ завдяки своїй еластичності чудово підходить для виготовлення букв будь-яких розмірів. Висота букв трохи більше одного метра, серця більше 1,3 м.

Також основа де встановлювалася композиція - це подіум. Довжина подіуму у макетників Istend була 7 м. Для краси та не стандартного вигляду, було прийнято рішення зробити подіум із рефленого металу. Це не тільки виглядає естетично, але й додає безпеки, якщо людина захоче стати на подіум для фото, це убезпечить його від підскальзування.

Чому Клієнт вирішив замовити конструкцію "Я люблю Ланна":

Виготовлення конструкції довелося до Новорічних свят, щоб порадувати мешканців села Ланна, додати цікаве місце локації, клієнт вирішив зробити замовлення такої конструкції з індивідуальним дизайном. Раніше такий дизайн не розроблявся дизайнерами компанії Smart Group. Великі фігурні та об'ємні літери, об'ємне серце з внутрішнім вирізом, подіум – все разом це велика цікава фотозона для всіх мешканців селища та туристів, яка безсумнівно підніме настрій та залишить яскраві спогади на фото.


Основа стенду

Основа ПВХ, АКП, акрил, металева опора, с/к плівка

Прямокутний / фігурний

Вид стенду Об'ємні букви з об'ємним серцем на п'єдесталі

Комплектація

Кріплення Встановлюється на п'єдестал
Упаковка гофрокартон+стрейч-плівка обрешітка з дерев'янного бруса
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Позвонить