Методичні куточки для школи


Методичні куточки для школи

Стенди для оформлення методичного кабінету

У зв’язку з процесом модернізації сучасної освіти, в Україні все більше уваги приділяється методичній роботі. Методична робота – це будь-які можливі засоби підвищення професійної компетенції вчителів. Для того, аби педагоги могли спокійно працювати та вдосконалювати свої навички для них створюють спеціальні методичні кабінети. Варто відзначити, що у такому місці важливо створити усі необхідні умови для комфортної роботи, а також забезпечити матеріалом, який може знадобитися. Вчителі як ніхто інший багато часу витрачають саме на «паперову роботу», що потребує уваги і терпіння. Тому зразки оформлення різноманітної документації необхідні завжди бути перед очима. Ми пропонуємо Вам зручний інструмент, який допоможе надати усю необхідну інформацію – методичні стенди для школи. На таких стендах Ви можете розмістити розклад занять, накази, плани, розпорядження адміністрації школи, зразки заяв тощо. Вони будуть добре доповнювати інтер’єр будь-якого методичного кабінету чи вчительської, а також стануть невід’ємним засобом отримання інформації.

Компанія Istand робить стенди, оформленні на будь-який смак. Ми врахуємо усі Ваші побажання щодо дизайну, розмірів, кількості кишень. Ви можете обрати комплект стендів або будь-який товар у нашому інтернет-магазині, а також надіслати власний ескіз. На протязі 7 днів після замовлення на власному виробництві компанії буде виготовлений стенд, яким Ви залишитеся повністю задоволені. Для того, щоб у Вас не було жодних зауважень, перед тим, як розпочати виготовлення, ми надсилаємо Вам ескізи на узгодження. На цьому етапі Ви можете внести будь-які зміни і корективи. Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами, які не зашкоджують довкіллю та є безпечним для дітей.

Перед тим, як замовити стенд, ми рекомендуємо визначитися із:

  • розмірами Вашого стенду;
  • кількістю та розмірами кишень;
  • постійною інформацією (назвою стенду, слоганами та заголовками);
  • кольоровою гамою.

Також ми Вам радимо ретельно продумати, де буде розміщуватися Ваш стенд. Адже його повинно бути добре видно людям різного зросту.

Обираючи стенди для методичного кабінету школи, зверніть увагу і на дизайн. Кольори не повинні зливатися зі стіною, на яку Ви збираєтеся його повісити, а шрифти мають бути зрозумілими та зручними для читання. Яскраві контрастні кольори швидше привернуть увагу до Вашої інформації, а це означає, що процес роботи буде ще більш ефективнішим. Якщо у Вашої школи є власна емблема чи слоган, то наші дизайнери зможуть її з легкістю перенести на стенд. Це підвищить престиж Вашої школи в очах працівників.

За 12 років плідної праці наша компанія встигла завоювати довіру клієнтів по всій Україні, тому ми відправляємо стенди в будь-яке місто. Ми запевняємо Вас, що ви залишитись задоволені якістю і ціною, адже ми розуміємо, що таке шкільний бюджет. Ми відповідаємо за нашу продукцію, тому даємо рік гарантії, але прослужить вона значно довше, мінімальний термін – від 3 років. Також у разі забруднення Ви зможете протерти стенд вологою ганчіркою, і він знову буде як новенький.

Купити стенди для оформлення методичного кабінету школи Ви можете прямо зараз. Для цього натисніть кнопку «купити» і наші менеджери зв’яжуться з Вами на протязі 30 секунд. Ми можемо надати Вам безкоштовну консультацію та відповісти на будь-які запитання.

Пам’ятайте, що методичний кабінет у школі повинен сприяти плідній роботі вчителів, а також допомагати їм вдосконалювати свої навички та вміння. Влаштуйте його максимально комфортно і працівники віддячать Вам доброю роботою, що позначиться, в першу чергу, на учнях.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Методичні куточки для школи с изменениями?

Да. Методичні куточки для школи можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Методичні куточки для школи по перечислению?

Да. Методичні куточки для школи, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Методичні куточки для школи?

Методичні куточки для школи делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Методичні куточки для школи к стене?

Методичні куточки для школи крепятся к стене на дюбеле и саморезе.