Стенди для фойє та коридорів школи


Стенди для фойє та коридорів школи

Оформлення шкільних коридорів

У рідній школі учні проводять майже половину свого дня, тому надзвичайно важливо, щоб знаходитися в навчальному закладі їм було затишно та комфортно. Адже школа – це не тільки місце, де відбувається процес навчання, в школі діти знаходять друзів, пізнають себе, розкривають свої таланти. Тому необхідно створити атмосферу, в якій учні почували б себе на своєму місці. Гарним елементом інтер’єру стануть інформаційні стенди, які можна повісити в шкільному коридорі, холі або в фойє. Вони будуть надавати головну інформацію про шкільні новини не тільки дітям, але й батькам, а також мотивувати учнів до навчання та застерігати від небезпеки.

Стенди для коридорів школи: тематика

національні символи України;

патріотичне виховання;

техніка безпеки;

інформаційні стенди;

батьківські куточки;

права та обов’язки дитини;

здоровий спосіб життя;

візитна картка школи.

Особливої уваги потребує оформлення шкільних коридорів, діти полюбляють там проводити час на перервах, а гості роздивлятися стан ремонту та інтер’єр. Як правило, коридор прикрашають кімнатними рослинами, а також медалями та грамотами, котрі отримали учні. Зауважимо, що у кожному навчальному закладі обов’язково повинні знаходитися стенди з пожежної безпеки, таблички, а також план евакуації під час пожежі. Ці стенди зазвичай вішаються у доступному для всіх учнів місці, щоб їх було добре видно. Окрім цього, в коридорах добре розмістити інформаційний стенд, який буде доносити останню інформацію про заходи, що відбуваються у школі, а також стенди, які містять фотокартки кращих учнів, так звана «Гордість школи». На стендах такого типу зазвичай є пластикові кишені – місце, куди можна вставити фотографію чи листочок з інформацією. Вони можуть бути різного розміру чи формату, в залежності від побажання замовника. Отже, оформлення шкільного коридору повинно бути не тільки естетичним, а й корисним, а також здійсненим згідно з вимогами техніки безпеки.

Оформлення шкільних коридорів: фото

Хол або фойє – обличчя школи, тому краще використати цей простір для репрезентації навчального закладу. На стінах можна повісити стенди для фойє школи, які будуть містити емблему, гімн, історію школи. Якщо зробити оформлення яскравим, то всі гості закладу звертатимуть на стенд увагу, а навчальний заклад в їхніх очах буде більш солідними. Крім того, саме у холі батьки чекають на своїх дітей після занять, тож нехай процес очікування буде для них корисним і вони дізнаються у залі про організацію навчання щось нове.

Купити стенди, які стануть доброю прикрасою кожної школи, можна в компанії «Istend». Ми робимо стенди для оформлення фойє школи, кабінетів, а також стенди для оформлення коридорів школи на будь-який смак. Ви можете замовити у нас стенд будь-якого кольору та розміру, а також надіслати власний текст чи ескіз. Ми можемо виготовити стенд з пластику (ПВХ) або ДВП різної товщини, фігурний чи прямокутний.

Чому вигідно та зручно замовляти стенди в «Istand»?

1. Доставка поштою в будь-яке місто України, село чи селище.

2. Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 грн.

3. Рік гарантії.

4. Можливість безкоштовно вносити до макета правки.

5. За рахунок власного виробництва висока якість товару за помірковану ціну.

6. Безкоштовна телефонна консультація.

7. Широкий асортимент товару.

8. Термін виготовлення до 8 робочих днів.

9. Індивідуальний підхід до кожного клієнту.

10. Команда досвідчених спеціалістів.

Тож не витрачайте часу дарма на пошук кращого варіанту, нехай вашу школу прикрашають нові стенди, що створені справжніми професіоналами. Тоді ваші учні будуть проінформовані, а гості приємно здивовані гарним оформленням.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 22 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для фойє та коридорів школи с изменениями?

Да. Стенди для фойє та коридорів школи можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для фойє та коридорів школи по перечислению?

Да. Стенди для фойє та коридорів школи, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для фойє та коридорів школи?

Стенди для фойє та коридорів школи делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для фойє та коридорів школи к стене?

Стенди для фойє та коридорів школи крепятся к стене на дюбеле и саморезе.