Оформлення кабінету музики у школі


Оформлення кабінету музики у школі

Стенди для кабінету музики

Кабінет музики є своєрідною творчою лабораторією, де школярі мають можливість розвивати свої музичні здібності, а також підвищувати культурний та духовний рівень знань. Кабінет музики має бути оснащений усіма навчальними матеріалами для проведення уроків, а також музичними інструментами та технічними засобами навчання. Важливу роль відіграють стенди, на яких розміщується інформація, що допомагає учням засвоїти матеріал. Вони можуть бути суто інформаційними, тобто містити спеціальні кишеньки для розміщення власної інформації, а також предметними – стендами, на яких вже розміщений певний текст і картинки. В інформаційні стенди можна вставити навчальні плани, конспекти, документи, правила поводження у кабінеті, а також паспорт кабінету музики. Предметні стенди можуть містити будь-який навчальний матеріал: текст, схеми, зображення, таблиці, картинки. На нашому сайті представлений широкий асортимент стендів для оформлення кабінету музики в школі. Ви можете обрати будь-який стенд і змінити його колір, розмір, а також надіслати власні зображення та текст. Також за бажанням клієнта ми можемо розмістити на стенді пластикові кишені потрібної форми та розміру.

На разі ми пропонуємо:

 • портрети українських та світових композиторів;
 • стенди з цитатами про музику;
 • музичні куточки;
 • стенди про музичні види мистецтва;
 • стенди для музичного класу;
 • стенди для музичного залу;
 • стенди для музичної школи.

Компанія «Istend» виготовляє стенди на пластику (ПВХ) та ДВП різної товщини. До основи клеїться плівка Оракал, на яку вже нанесено зображення. Завдяки плівці стенд є захищеним від забруднень та пошкоджень. Друк здійснюється на широкоформатних принтерах з використанням екосольвентних чорнил, що не зашкоджують довкіллю та є безпечними для людини. Чорнила дають високу якість зображення, а кольори довго залишаються яскравими. Пластикові прозорі кишені кріпляться до стенда за допомогою спеціальної монтажної стрічки (двостороннього скотчу). Така техніка забезпечує надійне кріплення та естетичний зовнішній вигляд. Якщо стенд виготовляється з пластику, то можливо його зробити фігурним.

До стендів ми покладаємо цвяхи, за допомогою яких ви можете прикріпити стенди до стіни без зайвих складнощів. Усі стенди виготовляються на нашому власному виробництві, що знаходиться у Харківській області. Але ми робимо доставку поштою в будь-яке місто, село, селище України.

Для чого потрібні стенди в кабінет музики?

 1. Допомагають засвоїти навчальну інформацію, краще запам’ятати теоретичні відомості з історії та теорії музики.
 2. Допомагають дітям знати, як виглядають великі композитори.
 3. Забезпечують цікаве, оригінальне оформлення кабінету музики, доповнюють інтер’єр.
 4. Служать полем для розміщення інформації, що повинна знаходитися в кабінеті.

Переваги наших стендів:

 • виготовлені з якісних матеріалів;
 • гарантована надійність, усі стенди відповідають вимогам техніки безпеки;
 • естетичний, оригінальний дизайн;
 • короткі терміни виготовлення (до 7 робочих днів);
 • низька ціна;
 • можливість розробити індивідуальний дизайн;
 • можливість вносити правки у макети.

Замовити будь-який стенд для музичної школи, кабінету музики можна в нашому інтернет-магазині. Для цього обирайте потрібний товар та натискайте кнопку «Купити» або залишайте запит зворотного дзвінка - «Передзвоніть мені». Менеджери компанії «Istend» зв’яжуться з вами та проконсультують з будь-якого питання, а також допоможуть підібрати стенд, який підійде саме для вас.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 21 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Оформлення кабінету музики у школі с изменениями?

Да. Оформлення кабінету музики у школі можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Оформлення кабінету музики у школі по перечислению?

Да. Оформлення кабінету музики у школі, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Оформлення кабінету музики у школі?

Оформлення кабінету музики у школі делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Оформлення кабінету музики у школі к стене?

Оформлення кабінету музики у школі крепятся к стене на дюбеле и саморезе.