Компанія з виробництва стендів — Istend

Компанія Istend — провiдна компанiя з виробництва iнформацiйних, методичних та декоративних стендiв. Більше 6 років ми працюємо саме для Вас!

Більше ніж 3850 замовлень виконано за короткий термін, завдяки плідної праці спеціалістів та наших клієнтів.

Власний цех з виробництва стендів

Завдяки власному виробництву, на якому плідно працюють понад 30 професіоналів, Ви маєте змогу замовляти стенди будь якого розміру, маєте вибір матеріалу основи, а ми – зробити креативні, якісні стенди.

Власне виробництво надає унікальну можливість вигідно придбати стенди та заощадити 20% на вартості продукту.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Менеджери компанії «Istend» вислухають всі Ваші побажання, проконсультують Вас стосовно асортименту та допоможуть Вам обрати саме те ще Вам потрібно, протягом виконання замовлення менеджери з Вами завжди на зв’язку. Компанія «Istend» працює з різними замовниками, тому клієнти мають змогу платити зручним для них способом (готівковий або безготівковий розрахунок). Усі документи для сплати Ви можете отримати на електронну пошту, за вашим бажанням вкладаємо їх у посилку.

Дизайнери компанії Istend

Талановиті дизайнери нашої компанії допомагають створити яскраві, креативні, змістовні стенди для Вашої школи, або оформлення шкільного кабінету. Дизайнер чітко виконує поставлену йому задачу. Індивідуальних підхід до кожного клієнта є пріоритетом нашої компанії.

Ми любимо наших клієнтів та даруємо їм подарунки, робимо постійно вигідні акції

Для кожного замовлення плідно працює команда креативних та кваліфікованих людей, щоб Ви могли насолоджуватись якісними, яскравими стендами, а Ваша праця стала легшою та процес навчання більш цікавим. Компанія «Istend» використовує тільки якісні фарби для друку (Екосольвентні чорнила).

Успіх компанії залежить не тільки від гарно виконаної командної роботи, але і від уміння розуміти один одного. У вільний час колектив проводить час разом.