Стенди з математики


Стенди з математики

Відомий математик, механік, астроном, фізик та філософ Анрі Пуанкаре визначав математику, як «мистецтво називати різні речі одним і тим же ім’ям». Вона потрібна для вивчення багатьох шкільних дисциплін. Тому знайомство школярів із таким предметом починається ще в початкових класах — розвиток уміння рахувати. Полегшити вивчення дисципліни учням допоможуть спеціальні стенди. Це наочно представлена інформація, що постійно буде перед очима. Стенди з математики – креативно та яскраво оформлена підказка учням та допомога вчителям на уроках.

Стенди для кабінету математики

Предметний кабінет має вирізнятися поміж інших своєю атмосферою. Остання створюється завдяки спеціальним таблицям, вивіскам, цитатам визначних людей, портретам відомих діячів, прикладному матеріалу (макети геометричних фігур). Для математичного кабінету функцію особливих предметів виконують інформаційні стенди. Зміст може стосуватися однієї (якщо це стенд) або декількох тем (якщо це комплект стендів чи плакати з математики). Наприклад, розташовується інформація щодо:

 • назви чисел при діях (додавання, віднімання, множення, ділення);
 • одиниць вимірювання (часу, довжини, площі, маси);
 • таблиця множення;
 • таблиця Піфагора;
 • таблиця простих чисел;
 • таблиця квадратів;
 • формул геометричних фігур: периметр (трикутник, прямокутник, квадрат), площа поверхні, об’єм (призма, прямокутний паралелепіпед, піраміда, конус, циліндр);
 • правил диференціювання, знаходження первісних;
 • тригонометричних формул;
 • тотожності скороченого множення;
 • властивостей степенів, логарифмів;
 • теорема синусів, конусів;
 • цитати та портрети (фото) видатних математиків;
 • новин у світі математики;
 • теми уроку («сьогодні на уроці»).

Стенди можуть мати різне наповнення. Вибір змісту залежить від класу (початкова, середня чи старша школа) та навчального плану. Головне завдання стенду – жвава й оперативна взаємодія вчителя та школярів. Матеріали на стенді дозволяють оптимізувати навчальний процес. Це якісне засвоєння нового матеріалу й економія часу на уроці. Сучасний кабінет математики – оформлення приміщення яскравими стендами, що містять актуальну та необхідну інформацію зі шкільного предмету.

Як визначитися з продуктом?

Інтернет-магазин istend.com.ua пропонує декілька готових макетів стендів. Асортимент компанії доволі великий. Різниця між виробами в кольоровій гамі, дизайні, змісті, у варіанті оформлення та матеріалі для основи. На сайті представлені фігурні та прямокутні стенди, для початкових класів та дітей старшого віку, з ПВХ-основою та основою із ДВП. Розташовані вони в категорії «Предметні стенди» – підкатегорія «Математика». Опис та загальні характеристики обраної моделі допоможуть викладачеві легко визначитися з вибором.

Якщо запропонований дизайн чи зміст матеріалу не влаштовують клієнта, компанія надає можливість скористатися послугою «Індивідуальне замовлення».

Що гарантує клієнтам istend.com.ua?

 1. зробити оформлення кабінету математики в школі легким та креативним;
 2. професійний підхід;
 3. привабливу ціну;
 4. застосування в роботі лише якісних та безпечних матеріалів;
 5. виготовлення обраного продукту за 7 днів;
 6. надійну упаковку товару та повну комплектацію;
 7. якісну та швидку доставку по Україні (розташування у м. Харків);
 8. річну гарантію на продукт.

Стенди в кабінет математики від istend.com.ua – високоякісна екологічно безпечна продукція, що необхідна в навчальному процесі. Такі вироби сприятимуть швидкому засвоєнню матеріалу та стануть оригінальним доповненням в інтер’єрі шкільного приміщення.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 30 (всього 3 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди з математики с изменениями?

Да. Стенди з математики можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди з математики по перечислению?

Да. Стенди з математики, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди з математики?

Стенди з математики делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди з математики к стене?

Стенди з математики крепятся к стене на дюбеле и саморезе.