Стенди для кабінету зарубіжної літератури


Стенди для кабінету зарубіжної літератури

Вибір стендів для кабінету зарубіжної літератури

Зарубіжна література – це важливий предмет, що інформує учнів про досягнення відомих письменників та поетів з Франції, Німеччини, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі, Австрії, США та інших країн світу, а також знайомить з побутом людей, традиціями та віруваннями у різні епохи. Для вивчення нової інформації та засвоєння вже вивченої раніше у школі широко використовуються стенди для кабінету зарубіжної літератури. Це спеціальні конструкції, що можуть кріпитися до стіни чи встановлюватися на підлогу. Наша компанія Istend має величезний досвід виробництва стендів різних кольорів, форм та розмірів з урахуванням побажань клієнта.

індивідуальне замовлення

Особливості стендів в кабінет зарубіжної літератури

Стенди в кабінет зарубіжної літератури повинні бути оформлені таким чином, щоб привернути увагу дітей та заохотити їх до подальшого вивчення. На стендах можуть розміщуватися різноманітна корисна інформація:

 • портрети зарубіжних письменників (Вільям Шекспір, Віктор Гюго, Мігель Сервантес, Жюль Верн, Бернард Шоу, Джек Лондон, сестри Бронте та інші видатні люди), а також ключові етапи їх біографії;
 • основні періоди історії та напрямки творчості (Античність, Середньовіччя, Постмодернізм, Класицизм, Бароко, Романтизм тощо) з характерними рисами;
 • цікаві висловлювання про літературу зарубіжних письменників;
 • можливі зв’язки світових літераторів з Україною;
 • спеціальні кишеньки для додаткових повідомлень.

Стенди для оформлення кабінету світової літератури, що виготовляються спеціалістами нашої компанії, характерні різноманіттям форм, стильним дизайном, яскравими кольорами, фотосвітлинами та малюнками, а також доступними та лаконічними текстами. Ми намагаємося оформлювати стенди для кабінету світової літератури з урахуванням вікових категорій дітей та особливостей учбового процесу.

Для виготовлення стендів в кабінет зарубіжної літератури зазвичай ми використовуємо високоякісний ПВХ-пластик товщиною 2 мм чи 4 мм та сучасні фарби для друку. Для стендів передбачена зручна упаковка з гофрокартону та стрейч-плівки, а також комплект швидкого монтажу. З необхідності нами надається додаткова послуга щодо ламінації стендів, яка дозволяє захистити їх від дії УФ-променів. Висока майстерність спеціалістів та використання провідних технологій дозволяють нам виробляти продукцію, що повністю відповідає міжнародним нормам якості.

Основні переваги нашої компанії

Основними перевагами співробітництва зі спеціалістами нашої компанії є:

 • штат висококваліфікованих майстрів;
 • значний досвід роботи;
 • гарантія якості продукції
 • можливість вибору будь-якого кольору чи розміру;
 • найбільш надійні матеріали та фарби;
 • позитивні відгуки клієнтів;
 • швидка доставка товару Новою поштою, Укрпоштою та Інтайм;
 • унікальний дизайн стендів;
 • послуга індивідуального замовлення
 • помірковані ціни.

Якщо ви бажаєте купити стенди в кабінет світової літератури дешево, а також отримати професійні поради щодо особливостей їх раціонального вибору та монтажу, звертайтеся до нас.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можна купити Стенди для кабінету зарубіжної літератури із змінами?

Так. Стенди для кабінету зарубіжної літератури можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назва, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Стенди для кабінету зарубіжної літератури по перерахуванню?

Так. Стенди для кабінету зарубіжної літератури, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Стенди для кабінету зарубіжної літератури?

Стенди для кабінету зарубіжної літератури робляться на пластиці товщиною 3 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпляться Стенди для кабінету зарубіжної літератури до стіни?

Стенди для кабінету зарубіжної літератури кріпляться до стіни на дюбеля і самонарізи.