Стенди для військових частин


Стенди для військових частин

Військові стенди

Важливою умовою підготовки військовослужбовця є відпрацювання здобутих навичок на практиці. Але перший етап навчання – теоретична база, без якої неможлива подальша робота. Окрім цього, юнаки, що нещодавно потрапили до військової частини не знають усіх правил, обов’язків, уставів. Для того, щоб перебування на службі давалося легше, на стінах військової частини розміщують інформаційні стенди. Вони допомагають дізнатися всю необхідну інформацію, а також краще засвоїти теорію. Адже, коли текст доповнюється зображенням людина краще сприймає та запам’ятовує його.

Стенди для військових комісаріатів

Робота військових комісаріатів неможлива без інформаційного забезпечення. Тому в коридорі та кабінетах розміщують стенди, що містять зразки заяв, документів, порядок проходження медичного огляду тощо. Адже багато юнаків знаходяться в такому закладі вперше й не знають, що робити та як поводитися. Також стенди у військових комісаріатах мають характер патріотичної спрямованості – заклик піти на службу, цитати про захист Вітчизни, досягнення української армії. Такі стенди повинні формувати почуття громадянського боргу перед країною, викликати бажання її захищати.

Інформаційний стенд з військового обліку

Для того щоб забезпечити роботу військового комісаріату, на підприємствах, у державних установах, закладах освіти проводиться облік громадян, що придатні до військової служби. За це як правило відповідає конкретна особа, що займається веденням документації, складанням списків військовозобов’язаних, проведенням роз’яснювальної роботи та наданням необхідної інформації. Тому доцільно купити стенд з військового обліку, на якому можна розмістити необхідну інформацію. А саме: витяги з Законів, Конституції, Кримінального кодексу, правила військового обліку, прізвища призовників тощо. Для цього компанія «Istand» виготовляє стенди зі спеціальними «кишенями» - місцем для розміщення інформації. Вони можуть бути різної форми та розміру, в залежності від побажання клієнту.

У військових підрозділах вкрай важливо дотримуватися всіх правил, тому в кожному приміщені мають бути матеріали, в яких пояснюється, що робити та в якій послідовності. Кращий варіант – замовити стенди для військової частини на нашому сайті. А також у нас можна придбати стенд з правилами військового обліку.

Чому стенди для військових частин краще замовляти саме в «iStend»?

  • 12 років досвіду;
  • якісне обслуговування, команда досвідчених спеціалістів;
  • екологічно небезпечні матеріали;
  • власне виробництво;
  • доставка поштою в будь-яке місто України;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • доставка за наш рахунок при замовленні більш ніж на 1500 грн.;
  • рік гарантії.

Ми робимо стенди будь-якого кольору та розміру, працюємо з пластиком (ПВХ) та ДВП різної товщини. Зображення на стенд наноситься методом повнокольорового широкоформатного друку, зверху стенд обклеюється плівкою Оракал, яка захищає зображення від пошкоджень. У разі забруднення Ви можете легко протерти його від пилу та бруду звичайною ганчіркою.

Якщо Ви нам надішлете свої ескізи, то ми виготовимо стенд за Вашим індивідуальним замовленням, а також Ви можете обрати товар на сайті. Наші менеджери проконсультують Вас з будь-якого питання та допоможуть обрати те, що необхідно саме Вам. Після оформлення замовлення ми відправляємо клієнтам макети, в які можна безкоштовно вносити правки.

Стенди для військових підрозділів – необхідна умова ефективної організації навчання. Зробіть оформлення вашої частини красивим та корисним, замовляйте стенди в компанії «iStend»!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 42 (всього 4 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для військових частин с изменениями?

Да. Стенди для військових частин можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для військових частин по перечислению?

Да. Стенди для військових частин, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для військових частин?

Стенди для військових частин делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для військових частин к стене?

Стенди для військових частин крепятся к стене на дюбеле и саморезе.