Оформлення кабінету психолога у школі


Оформлення кабінету психолога у школі

Оформлення кабінету психолога в школі

Кабінет психолога у школі – специфічне місце, де відбувається робота не тільки з учнями, але і з їх батьками. У цьому місці підіймаються важкі особисті проблеми, які людям звичайно важко довірити простим знайомим. Тому атмосфера в кабінеті психолога та умови повинні сприяти налагодженню комунікації у процесі роботи. Для цього важливо, щоб місце де працював практичний психолог було ізольованими приміщенням, в якому діти, батьки та вчителі почували себе комфортно. Бажано аби кабінет психолога був просторим, а кольори теплими та яскравими, тоді дитині буде легко абстрагуватися від навчання та почати відверто говорити про те, що її турбує. Часто такі кабінети прикрашають кімнатними рослинами, рамками із фото, грамотами, малюнками учнів. Проте в багатьох школах немає бюджету для ремонту та оформлення кабінету психолога або він мінімальний. Прикрасити кабінет у Вашій школі Вам допоможуть недорогі та яскраві стенди компанії «Іstend».

Що може розміщуватися на такому стенді?

 • поради психолога учням;
 • вислови відомих психологів та педагогів;
 • інформація, яка допоможе налагодженню стосунків у класі;
 • психологічні схеми, таблиці, секрети успішної роботи тощо.

Ми пропонуємо Вам справжню українську якість за найнижчими цінами. У нашому інтернет-магазині наявний широкий асортимент стендів на будь-який вибір, але також наші дизайнери можуть намалювати стенд за Вашим власним замовленням. Наша компанія – це команда професійних спеціалістів, які вже більше 12 років працюють для всієї України. Ми робимо доставку в будь-яке місто чи село до 10 днів.

Інформаційний куточок психолога

Важливо, щоб діти та батьки були інформовані про роботу шкільного психолога. Для цього біля кабінету або у середині розміщується відповідна інформація, це – графік роботи психолога, інформаційні буклети, анонси проведення психологічних тестувань, олімпіад тощо. Для кращого процесу роботи потрібно, аби діти були у курсі всього, що робить психолог. Тому куточок практичного психолога в школі зазвичай складається із основної інформації, що вже надрукована на стенді, а також із декількох спеціальних кишеньок, в які можна вставляти власні інформаційні матеріали. Наразі у більшості українських шкіл немає предмета «психологія» або він проводиться раз на тиждень для учнів старших класів. Тому задля просвітлення учнів, шкільному психологу важливо оновлювати інформацію в куточку психолога хоча б раз на місяць.

Стенд психолога в школі

Бажано, щоб стенд психолога в школі відповідав наступним критеріям:

 • мав приємний зовнішній вигляд та привертав увагу учнів;
 • був виготовлений із якісних та екологічно безпечних матеріалів;
 • був розміщений в доступному та безпечному для дітей місці;
 • мав зрозумілий та не дуже дрібний шрифт.

Додамо, що у сучасних школах сьогодні створюються спеціальні психологічні центри, в яких працюють практичні психологи, соціальні педагоги, психотерапевти, логопеди тощо. Ми радимо, щоб у кожного спеціаліста був власний стенд. Адже очевидно, що інформація у куточку практичного психолога буде відрізнятися від тієї, що розміщена на стенді педагога-психолога в школі.

Замовити стенд у кабінет психолога Ви можете у нас швидко та дешево. Ми використовуємо матеріали високої якості, які пройшли не одну перевірку часом. Ми дбаємо про кожного нашого клієнта та враховуємо усі висловленні побажання. У нашій компанії Ви можете самі обрати дизайн та розміри стенду, кількість кишеньок, що будуть наявні на стенді, а також визначитесь із основою, з якої він буде зроблений.

Для того, щоб зробити замовлення Вам потрібно лише натиснути кнопку «купити або передзвоніть мені», наші менеджери зв’яжуться з Вами та підберуть те, що потрібно саме Вам. Отже, зробіть куточок психолога в школі зручним та красивим прямо зараз.

Чому компанія «Istand»?

 1. широкий асортимент товару;
 2. 12 років досвіду виготовлення стендів для психологічних кабінетів;
 3. забезпечення повного цикл створення, виготовлення та друку;
 4. індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 5. найнижчі в Україні ціни;
 6. 1 рік гарантії на будь-який товар.

Робота психолога у школі є чи не одною із найскладніших, багатьом людям важко вирішитеся на те, щоб піти до нього. Якщо кабінет психолога буде затишними, то людині буде легше переступити його поріг.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 17 (всього 2 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Оформлення кабінету психолога у школі с изменениями?

Да. Оформлення кабінету психолога у школі можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Оформлення кабінету психолога у школі по перечислению?

Да. Оформлення кабінету психолога у школі, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Оформлення кабінету психолога у школі?

Оформлення кабінету психолога у школі делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Оформлення кабінету психолога у школі к стене?

Оформлення кабінету психолога у школі крепятся к стене на дюбеле и саморезе.