Стенди з техніки безпеки


Стенди з техніки безпеки

Стенди з пожежної безпеки для школи

Пожежа завжди приходить несподівано, від неї не можна бути застрахованим напевно, але можна зробити так, щоб знизити ризики. Особливо важливо запобігти можливості пожежі в дитячих установах: школах, дитячих садах, ліцеях. Для цього вчителі проводять комплекс заходів, які спрямовані на те, щоб діти знали основні правила поведінки і змогли зорієнтуватися під час пожежі.

Для кращого засвоєння інформації дітей важливо забезпечити наочними матеріалами, які дадуть найважливіші уявлення про те, як діяти під час пожежі. Учні молодших класів - більш безпомічні під час надзвичайних ситуацій, не факт, що вони зможуть самі попіклуватися про себе. Але також вони ще не здатні сприймати великі обсяги інформації. Тому правила безпеки в молодших класах - це перелік дій, які необхідно виконати під час пожежі, а також перелік того, що робити забороняється. Для молодшої школи добре підійдуть стенди, де основні правила безпеки в школі будуть доповнені яскравими картинками. У середній і старшій школі дітей ознайомлюють не тільки з правилами дій, а й розповідають про основні причини виникнення пожежі, типи вогнегасників, правила надання першої допомоги потерпілим, показують навчальні презентації та фільми. Також в школах раз на півроку проводяться практичні заняття, на яких в ігровій формі діти застосовують здобуті знання у спеціально змодельованій ситуації пожежі.

На стенді протипожежної безпеки може розміщуватися наступна інформація:

 • правила пожежної безпеки;
 • порядок дій при пожежі;
 • схема будівлі та розташування аварійних виходів;
 • інструкція з експлуатації вогнегасника;
 • номер рятувальної служби;
 • способи евакуації при пожежі;
 • документація «Інструкція з пожежної безпеки», «Наказ про встановлення протипожежних режиму», «Наказ про призначення відповідальних осіб», журнал обліку засобів пожежогасіння, журнал про проведення інструктажу з пожежної безпеки.

Пожежна безпека в середніх навчальних закладах регламентується правилами, що встановлені державою. Одним із головних документів є «Інструкція з пожежної безпеки». У ній містяться основні правила і положення, з якими зобов'язані ознайомитися всі працівники й учні школи. Тому забезпечення навчальних закладів куточками пожежної безпеки - обов'язкова вимога. У цих куточках розміщуються спеціальні кишені для згаданої вище документації, а також вказані основні правила поведінки під час пожежі та техніка безпеки в школі. Такі куточки можуть розміщуватися в шкільних коридорах, класних кімнатах молодшої школи, кабінетах БЖД, охорони праці тощо. Однак важливо, щоб місце розташування було добре видно всім учням, і такий стенд знаходився там, де найчастіше проходять школярі.

Як правильно зробити оформлення куточка пожежної безпеки?

 1. По-перше, варто звернути увагу на назву. Великими літерами слід позначити, що це саме куточок пожежної безпеки.
 2. Рекомендується великим шрифтом виділити номери екстрених служб, адже в ситуації пожежі людина може розгубитися і просто не згадати навіть те, що завжди знала.
 3. Стенд можна розбити на кілька частин. Наприклад, на ньому можуть міститися «Правила пожежної безпеки в школі», «Правила користування вогнегасником», «План евакуації у разі пожежі» тощо. Важливо, щоб така інформація була подана у зрозумілій формі.
 4. Важливо, щоб куточок пожежної безпеки в школі, привертав увагу. Тому краще використовувати традиційний червоний колір в якості основного.

Замовити куточки пожежної безпеки Вам найкраще саме у нас. У нашій команді працюють професійні фахівці, які роблять куточки протягом 12 років. Ми врахуємо всі Ваші вимоги й створимо найяскравіший куточок протипожежної безпеки, дивлячись на який, дитина не розгубиться. До кожного клієнта у нас окремий підхід, тому ми врахуємо кожну озвучену вимогу, а наші менеджери зможуть надати корисні поради, якщо ви ще не визначилися. Також Ви самі можете обрати розмір, кількість кишень, шрифт і надіслати нам інформацію, яку Ви б хотіли бачити на стенді. На нашому виробництві ми використовуємо тільки високоякісний друк з екологічно нешкідливих (екосольвентних чорнил). Ми робимо доставку в будь-яке місто України будь-яким зручним для Вас способом.

Не намагайтеся знайти товари краще і дешевше, замовляйте в компанії «Istend» і Ваші діти будуть завжди в безпеці.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 12 із 36 (всього 3 сторінок)

Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди з техніки безпеки с изменениями?

Да. Стенди з техніки безпеки можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди з техніки безпеки по перечислению?

Да. Стенди з техніки безпеки, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди з техніки безпеки?

Стенди з техніки безпеки делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди з техніки безпеки к стене?

Стенди з техніки безпеки крепятся к стене на дюбеле и саморезе.