Стенди для школи


Стенди для школи - це спеціальні пристрої, на яких розміщується інформація про розклад, проведення зборів, святкових заходах і ін. Шкільні стенди можуть бути призначені для вчителів, учнів та їх батьків. Використання таких конструкцій дозволяє значно поліпшити сприйняття інформації і збільшити ефективність навчального процесу. Інформація може бути різної спрямованості: навчальна, тематична, патріотична, психологічна, виховна. В інтернет-магазині Айстенд можна купити шкільні стенди на вигідних умовах та за прийнятними цінами.

Особливості виготовлення стендів для школи

Виготовлення стендів - це відповідальний процес, який проводиться досвідченими висококваліфікованими фахівцями. Передбачається розробка дизайну, підбір основи, вирізання кольорової або чорно-білої самоклеючої плівки за допомогою плоттера. Далі готове зображення наносять на основу і піддають висушування. З метою надання необхідної жорсткості стенди обрамляють за допомогою алюмінієвих або металевих куточків. У підсумку виходить міцна і надійна конструкція, яку можна купити у нас.

Стенди, які використовуються для оформлення фойє шкіл та дитячих садів, піддаються значному динамічному навантаженні. Тому при їх виробництві потрібне строге дотримання техніки безпеки. Вони повинні виготовлятися з надійних та екологічних матеріалів. Зазвичай для виготовлення таких пристроїв застосовуються ударостійкий пластик, ПВХ, оргскло і гіпоалергенні фарби. Їх товщина зазвичай варіюється в межах від 2 до 6 мм. Конструкції повинні мати добре оброблену поверхню без гострих країв та задирок.

Досить великою популярністю при оформленні фойє навчальних закладів користуються магнітні стенди, купити які можна в нашому інтернет-магазині. Їх основою є сталевий оцинкований лист, на який наноситься кольорова ПВХ-плівка. Кріплення здійснюється із застосуванням магнітних кнопок. Магнітні стенди можна повісити на стіну або використовувати в якості окремо розташованоїстійки.

Замовити стенди для школи на сайті Айстенд

У нас можна купити кілька видів стендів для школи на замовлення, які різняться в залежності від функціонального призначення:

 • Змінні. Обладнуються спеціальними кишенями, вставками і ін. Забезпечується можливість швидкої і своєчасної заміни інформації.
 • Статичні. Це великі щити встановлюються в фойє. Використовуються для постійного тексту, зображень або схем. Для нанесення інформації на них можуть використовуватися різні технології, такі як широкоформатний друк та аплікація кольоровими плівками.
 • Комбіновані. Вони поєднують в собі особливості змінних і статичних конструкцій.

Класифікація по сфері застосування

Стенди для школи в Україні, які можна замовити у нас, можуть бути декількох типів в залежності від сфери застосування:

 1. Для початкової школи. Метою стійок для початкової школи є допомога в адаптації малюків до навчання. На них розміщуються навчальні схеми, таблиці, посібники. Рекомендується оформляти такі стенди яскравими квітами, використовуючи зображення рослин, тварин, героїв коміксів і ін. Такі конструкції повинні відповідати суворим вимогам по надійності кріплення.
 2. Попереджувальні. Подібні щити попереджають щодо ризиків здійснення необдуманих проступків, радять дотримуватися правила дорожнього руху, містять рекомендації щодо правильної евакуації при пожежі і т.д.
 3. Навігаційні. На цих пластикових стендах відображаються різні карти і схеми, які допомагають учням, вчителям і гостям школи краще орієнтуватися в стінах закладу.
 4. Інформаційні. Встановлюються в коридорах, фойє, бібліотеках, класних кабінетах, зоні входу і ін. Тут представлені дані про внутрішньошкільних, міських і обласних події. Стенди повідомляють про особливості передекзаменаційної підготовки, повідомляють про розклад уроків, контрольних робіт, конкурсів та олімпіад. Можлива наявність фотографій, сертифікатів і копій дипломів кращих учнів школи.

Предметні. Стенди можуть володіти різними особливостями в залежності від предмета, якому вони присвячені:

 1. Англійська мова. Стійки можуть оснащуватися спеціальними кишенями з додатковими матеріалами: дані про англомовних країнах, прийменники, граматичні таблиці, неправильні дієслова і т.д. Також можлива наявність додаткової інформації, наприклад, щодо підготовки до іспитів.
 2. Математика. Стенди з математики повинні бути оформлені таким чином, щоб сприяти розвитку логіки і аналітичного мислення. Рекомендується присутність різних таблиць, формул, схем, портретів математиків, навчальних матеріалів і т.д.
 3. Фізкультура. Такі пристрої зазвичай розміщуються в спортзалі або коридорі між учнівськими роздягальнями. На них розміщуються дані про особливості поведінки в залі, фотографії зірок спорту, відомості про майбутніх змаганнях і нормативах за програмами спорту, досягнення шкільних команд.
 4. Географія. На географічних щитах можуть бути розміщені карти світу і окремих країн, портрети видатних вітчизняних і зарубіжних географів, зображення з різними визначними пам'ятками і ін. Для зручності у використанні рекомендується поділ стендів за категоріями.

Основні переваги

Купити стенди для школи недорого вигідно саме у нас, оскільки вони мають такі переваги:

 1. висока якість;
 2. значний термін служби;
 3. зносостійкість;
 4. різноманітність форм, кольорів і розмірів;
 5. стильний дизайн;
 6. стійкість до впливу хімічних речовин і УФ-випромінювання;
 7. зручність у використанні;
 8. екологічність;
 9. наявність мобільних і стаціонарних конструкцій;
 10. прийнятна вартість.

Замовлення стендів для школи в Харкові - це дуже відповідальний процес. Бажано купити їх саме в нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Ми гарантуємо високу якість товару і його оперативну доставку, а також готові надати консультації щодо особливостей його раціонального використання.


Поширені запитання

❤️ Можно купить Стенди для школи с изменениями?

Да. Стенди для школи можно изменять. Можно менять фон, форму, шрифт, название, добавлять или убирать карманы, дополнительно вставлять изображения или текст.

❤️ Можно заказать Стенди для школи по перечислению?

Да. Стенди для школи, можно по перечислению, если нужно, мы оформляем полный пакет необходимых документов (Договор, накладную, спецификацию и др.).

❤️ Из какого материала изготавливаются Стенди для школи?

Стенди для школи делаются на пластике толщиной 3 мм. Изображение печатается на самоклеющейся пленке и методом аппликации наносится на поверхность пластика.

❤️ Как крепятся Стенди для школи к стене?

Стенди для школи крепятся к стене на дюбеле и саморезе.