З 1 січня 2022 відбудуться кардинальні зміни харчування в усіх навчальних закладах України.


З 1 січня 2022 відбудуться кардинальні зміни  харчування в усіх навчальних закладах України.

З 1 січня 2022 року набуває чинності постанова №305 Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». В основу цієї чинності входить більше фруктів, риби , овочів – менше солі, цукру, хліба. Консервація, ковбасні, кондитерські вироби – заборонені у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Система та процес харчування останній раз змінювався 21 рік тому назад, часткові зміни почалися ще дві роки тому. МОЗ рекомендує ці зміни почати з родинного харчування, так дитині легше буде адаптуватися. Нездорове харчування викликає різні види захворюваності.

Зміни в меню:

  • Більше фруктів, овочів (згідно вікової норми);
  • Зменшити вживання жирів;
  • Зменшити кількість цукру, солі;
  • Зменшити кількість вживання хліба;
  • Зменшити кількість соку,чаю, какао, компоту;
  • Зменшити кількість вживання картоплі;
  • Збільшити вживання риби, птиці;

Розроблено три способи харчування: аутсорсинг (передача кампанією частини її завдань, або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду.), кейтеринг (галузь громадського харчування на виїзд), власне приготування, основна маса навчальних закладів використовує власне приготування, але все залежить від результатів тендерів. У їжі для дітей віком до 4 років, сіль взагалі буде відсутня.

У харчуванні має бути розроблене чотиритижневе сезонне меню, кожного дня медичний працівник закладу повинен складати меню-розклад, де вказує вік кожної групи дітей, кількість продуктів, повну назву страв, кількість порцій, тепер будуть по масі нетто, а не по масі брутто. Кожна страва має бути затверджене керівником закладу за технологічною картою, потім це все заносять у Картотеку страв. У дитячому садку полуденок буде замінений вечерею, так буде три прийоми їжі; сніданок, обід, вечеря. Середня ланка отримає сніданок, ГПД (група продовженого дня) – обід.

Є окремі вимоги в харчуванні для дітей з дієтичними потребами (непереносимість лактози, цукровий діабет, харчова алергія), при наявності медичної довідки, де вказані дієтичні потреби дитини.