Василий, Кременчуг
только что заказал уголок

Закрыть окно!

Вуличний стенд з різними кишенями А4 та акриловими дверцятами

Виробник: iStend
Модель: 2562
Наявність: На складі


Доступні опції

Короткі характеристики
Основа 900 мм - маленький 1200 мм- середній 1500 мм-великий
Вид стенда прямокутний
Упаковка стрейч-плівка+ гофракартон
Всі характеристики


Особливості вуличного стенда із захисними дверцятами

А саме:

 • Цей стенд найбільше підійде для організацій, які досить часто змінюють інформацію. Конструкція стенду дуже зручна для оперативної заміни інформаційних або рекламних оголошень.
 • Для зміни інформації досить відкрити прозору дверцю і замінити рекламне оголошення.
 • Інформаціонніе листи (оголошення) кріпляться на стенд за допомогою магнітів. Завдяки тому що дверцята герметично прілягають до конструкції стенду, Ви можете розміщувати інформацію, роздруковану на звичайних аркушах А4 формату.
 • Дані стенди найчастіше придбають різні навчальні заклади, школи і ВУЗи. На них дуже зручно розміщувати розклад уроків та всілякі оголошення.Для правоохоронних органів такий стенд може називатися: "Їх розшукує поліція".Для підприємців рекламний щит із захисним склом може служити для інформування своїх клієнтів про проведення всіляких акцій.
 • Міська влада може розміщувати такий стенд безпосередньо біля адміністрацій, в парках або інших громадських місцях.

Комплектація стенду:

 • Опори. Опори занурюються у землю. Вони виготовлені з профільної труби 40х40мм та пофарбовані високоякісною емаллю, що захищає метал від корозії.
 • Інформаційне полотно. Каркас для інформаційного полотна виготовлений з профільної труби 20х20 мм. Площина виготовлена ​​з металу з полімерним покриттям.
 • Дверцята прозорі. Каркас дверцят виготовляється з профільної труби 20х20 мм. Захисне скло - це прозорий акрил 3 мм. Окантовані дверцята алюімінієвим анодованим куточком. Дверцята комплектується амортизаторами для утримання їх у відкритому положенні, коли проводитися заміна інформації у стенді.
 • Інструкція по збірці і установці даного щита.
 • Доставка такого великого стенду буде коштувати дуже дорого?

  Рекламний стенд доставляється до Вас на відділення в розібраному вигляді. Це робиться спеціально для того щоб зменшити габарити стенда і зменшити вартість доставки.Вам абсолютно не варто турбуватися з приводу того, чи зможете ви зібрати стенд самостійно. У комплекті зі стендом є інструкція як зібрати стенд. Окремо відправляються опори стенда, окремо відправляється інформаційна частина стенду.


Основа стенду

Основа 900 мм - маленький 1200 мм- середній 1500 мм-великий

Прямокутний / фігурний

Вид стенда прямокутний

Комплектація

Упаковка стрейч-плівка+ гофракартон
Увага: HTML не підтримується!
Captcha

вуличний стенд, стенд вкопаний, стенд з акрилом, стенд з дверцятами, стенд з кишенями, стенди з А4